Sierpień w Xbox Game Pass: ulica, szosa, piekło

W sierpniu Xbox Game Pass ponownie rozpieszcza, oferując 10 nowych gier w swoim katalogu. W tym miesiącu nadarzy się okazja, by spotkać bogów (Curse of the Dead Gods oraz Hades), pojeździć na desce (Skate i Skate 3), czy trochę „podriftować” (Art of Rally). Co się pojawi w drugim wakacyjnym miesiącu? Nie pozostaje nic innego, jak chwycić pada, smartfona lub laptopa, aby się przekonać!

 

Już dziś – 5 sierpnia – w Game Passie dostępna będzie gra Curse of the Dead Gods w każdym z wariantów (konsola, chmura, PC). Szukając niewypowiedzianych bogactw, wiecznego życia lub boskich mocy gracze trafią do przeklętej świątyni pełnej śmiertelnych pułapek i potworów. Walka ze złośliwymi bóstwami to tylko jedna z wielu przeciwności losu, jakie czają się na każdym kroku!

Również 5 sierpnia, usługa EA Play – dostępna w ramach Xbox Game Pass Ultimate – zaoferuje ucieczki przed strażnikami, jazdę z zawodowcami, czy tworzenie własnych miejscówek w produkcji Skate (konsola). W zależności od charakteru jazdy gracze mogą liczyć na aplauz lub niezadowolenie przechodniów. Ponadto Skate 3 debiutuje w chmurze, dzięki czemu „ollie” będzie możliwe do zrobienia wszędzie tam, gdzie jest Internet!

Tydzień później – 12 sierpnia – użytkownicy wsiądą do samochodu i wyruszą w drogę dzięki Art of Rally (konsola, chmura, PC). Amatorzy driftingu mogą zacząć od opcji przyjaznej dla początkujących, podczas gdy królowie szos zaznają trybów jazdy, będących wyzwaniem dla najbardziej doświadczonych kierowców. A to wszystko w kolorowym i żywym otoczeniu, teraz także w Kenii z 4 debiutującymi samochodami, 6 nowymi trasami i ogromnym obszarem swobodnej jazdy!

Dzień później – 13 sierpnia – odświeżenie wiedzy z mitologii zapewni gra Hades (konsola, chmura, PC). Nadarzy się okazja do przeciwstawienia się bogu umarłych w produkcji, która zdobyła nagrodę Game of the Year w kategorii „rogue-like dungeon crawler”. Władanie mocami Olimpu, przy zawiłej fabule – brzmi kusząco?

W sierpniu w ramach Xbox Game Pass dostępne również:

Dodgeball Academia (5 sierpnia – konsola, chmura, PC)

Katamari Damacy Reroll (5 sierpnia – konsola, chmura, PC)

Lumines Remastered (5 sierpnia – konsola, chmura, PC)

Starmancer (5 sierpnia – PC)

Microsoft Solitaire Collection: Premium Edition (17 sierpnia – PC)

Ponadto, wciąż trwa promocja (dla nowych użytkowników) na Xbox Game Pass Ultimate, w ramach której pierwszy miesiąc subskrypcji kosztuje jedyne 4 zł. Ponad 100 gier na konsolę, PC i smartfona czeka!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *