Cartoon Network w wielkim stylu świętuje 20-lecie „Atomówek” i ogłasza współpracę z projektantką Sabriną Pilewicz

„A jaka jest Twoja supermoc?”- pod takim hasłem Sabrina Pilewicz promuje nową kolekcję torebek, inspirowaną Bajką, Bójką i Brawurką. Twarzą kampanii została finalistka „Top Model” – Karolina Pisarek. Współpraca Cartoon Network z projektantką torebek to kolejny element obchodzonych w tym roku dwudziestych urodzin „Atomówek”.

 

 

Cartoon Network kontynuuje swoją bohaterską misję i konsekwentnie stara się łączyć Bajkę, Bójkę i Brawurkę ze światem mody w regionie EMEA. Stacja właśnie ogłosiła nową, ekscytującą współpracę z polską projektantką Sabriną Pilewicz. Efektem tej kolaboracji jest stylowa kolekcja skórzanych torebek SP x POWERPUFFGIRLS zainspirowana bohaterkami „Atomówek” – kultowej animowanej serii Cartoon Network, która obchodzi w tym roku swoje dwudzieste urodziny. Kolekcja zawiera trzy różne modele torebek, z których każda odzwierciedla indywidualny sposób bycia i wyjątkowe cechy osobowości superbohaterek.

Bójka czyli #wisdombag, jest dociekliwa, lubi się uczyć i wytrwale dąży do celu. Bajka, pojawia się na #energybag, a projekt, tak jak bohaterka, przywołuje na myśl dobrą zabawę i radość życia. Natomiast Brawurkę, najbardziej waleczną z Atomówek, która inspiruje kobiety do brania spraw w swoje ręce, bycia odważnymi i gotowymi na podejmowanie nowych wyzwań, można znaleźć na #powerbag.

Nowa, wyjątkowa kolekcja, będzie promowana pod hasłem “A jaka jest Twoja supermoc?”, a jej ambasadorką i twarzą kampanii została finalistka „Top Model” – Karolina Pisarek. – Jesteśmy bardzo dumni, że możemy ogłosić kolejną współpracę w dziedzinie mody, nawiązującą do „Atomówek” i realizowaną w regionie EMEA. Cieszy nas, że, w ramach trwających obchodów dwudziestolecia marki, wzmacniamy naszą pozycję jako partnerzy do współpracy z naprawdę wyjątkowymi kreatorkami mody, które, w naszej opinii, w DNA mają wpisane cechy podobne do Atomówek. Sabrina Pilewicz jest młodą, niezależną projektantką, która dzięki własnej sile i determinacji zbudowała markę kierowaną przez kobiety do kobiet. Wyraźnym dowodem na to jest fakt, iż z dużą dozą dobrej zabawy, zainspirowana naszym superbohaterskim trio, stworzyła tę fantastyczną kolekcję torebek.- komentuje Leila Loumi, Licensing Director, Fashion & Home, Cartoon Network Enterprises EMEA.

Kolekcja SP x POWERPUFF GIRLS jest już dostępna w butiku Sabriny Pilewicz przy ul. Kopernika 11/1
w Warszawie i na www.sabrinapilewicz.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *