MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Casting do 8. edycji „Hell’s Kitchen. Piekielna Kuchnia”

Legendarny kulinarny reality show ponownie otwiera swoje wrota. W programie Polsatu rządzi wybitny specjalista o anielskiej cierpliwości – Mateusz Gessler. To pod jego okiem w kilka tygodni można nauczyć się, jak być szefem kuchni, zdobyć doświadczenie i przeżyć niezapomnianą przygodę, która może odmienić życie. Trwają castingi do ósmej edycji legendarnego show „Hells’ Kitchen. Piekielna kuchnia”. Zobacz, co trzeba zrobić, żeby zostać uczestnikiem. Zgłoś się już teraz!

 

Dla pasjonatów gotowania

Jesteś osobą, która będzie gotowa zamknąć się w willi, bez kontaktu ze światem zewnętrznym na kilka tygodni, aby oddać się swojej największej pasji – gotowaniu? Chcesz zawalczyć o własne marzenie o pracy w prawdziwej restauracji? Walka z samym sobą w dążeniu do przygotowania perfekcyjnego dania to twój żywioł? Być może to przed Tobą otworzą się wrota Piekielnej Kuchni, a wraz z nimi szansa na spotkania z wybitnymi gośćmi, pieniądze i sławę!

Jak zgłosić się do „Hell’s Kitchen. Piekielna Kuchnia”?

W tym sezonie na uczestników czeka dużo nowości. Chcesz się o tym przekonać? Już dziś wyślij swoje zgłoszenie do ósmej polskiej edycji programu „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”. Czeka na Ciebie przygoda życia i ogromna dawka kulinarnej wiedzy! Aby wziąć udział w castingu, należy wypełnić formularz.

Producentem wykonawczym reality show jest firma Jake Vision.

 

Foto: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *