CD PROJEKT kupił kompleks nieruchomości przy Jagiellońskiej 74 w Warszawie

CD PROJEKT, twórca serii gier o Wiedźminie i nadchodzącego Cyberpunka 2077, kupił kompleks nieruchomości przy Jagiellońskiej 74 w Warszawie.

 

 

 

 

 

Od 20 lat CD PROJEKT mieści się w wynajmowanym budynku przy Jagiellońskiej 74. Tu powstawały nasze gry, tu kreowaliśmy nowe fantastyczne światy i przez lata inwestowaliśmy w infrastrukturę potrzebną do produkcji gier. Zapuściliśmy tu korzenie i myśląc o rozwoju firmy zdecydowaliśmy aby związać się z tym miejscem na dłużej, ale na naszych warunkach — z siedzibą, której jesteśmy właścicielem i którą będziemy dalej dostosowywać do naszych potrzeb i wizjipowiedział Adam Kiciński, Prezes CD PROJEKT.

W sumie, razem z wcześniej nabytą, sąsiadującą nieruchomością przy Jagiellońskiej 76, spółka dysponuje ponad 24 tys. mkw powierzchni gruntu i ponad 18 tys. mkw powierzchni użytkowej, w tym w większości powierzchni biurowych.

Zakup nieruchomości zabezpieczy spółce możliwość dalszego rozwoju i umożliwi kreowanie przestrzeni zgodnie z potrzebami prowadzonej działalności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *