„Chicago Fire” – ognista premiera w Stopklatka TV

Honorowi i silni mężczyźni. Odważne i wrażliwe kobiety. Codziennie ryzykują życiem, by pomóc innym. Są jak rodzina. Każdego dnia kłócą się i godzą, ale gdy trzeba, walczą razem do końca. „Chicago Fire” to ognisty serial o pracy strażaków, który będzie miał swoją premierę 1 października o godz. 15:05 w Stopklatce TV.

 

 

 

„Chicago Fire” to trzymające w napięciu historie strażaków, ratowników medycznych i sanitariuszy, którzy tworzą bohaterską rodzinę Remizy 51. Serial zagląda za kulisy pracy najważniejszych służb, czuwających nad bezpieczeństwem mieszkańców „wietrznego miasta”, ukazując trudy, z którymi mierzą się ludzie, wykonujący jedne z najbardziej niebezpiecznych i stresujących zawodów. Widzowie zobaczą nie tylko ich spektakularne akcje ratownicze, ale także będą świadkami codziennego życia bohaterów
i problemów, z którymi zmagają się po służbie.

Porucznik Matthew Casey (Jesse Spencer) jest w trakcie rozwodu i nieustannie sprzecza się z kolegą Kellym Severide’em (Taylor Kinney). Różnice między nimi pogłębia tragedia. Podczas jednej z akcji ginie ich kompan. Koledzy wzajemnie oskarżają się o to, kto jest odpowiedzialny za śmierć strażaka. Mimo to, kiedy otrzymują wezwanie, zakopują topór wojenny i ramię w ramię ruszają do walki z potężnym żywiołem – ogniem.

Niektórzy bohaterowie mają na koncie wieloletnie doświadczenie, jak Chris Hermann (David Eigenberg) i poważnie zastanawiają się nad tym, jak wiele poświecili dla tej nobilitującej i wymagającej pracy. Nie tylko strażacy, ale też sanitariusze codziennie mierzą się z trudnymi sytuacjami, w których ratują ludzkie życie. W „Chicago Fire” zrobi się gorąco również dzięki trzymającym w napięciu scenom akcji, ale i za sprawą namiętnych romansów głównych bohaterów.

„Chicago Fire” to stworzony przez Michaela Brandta i Dereka Haasa amerykański serial, który był aż dziesięciokrotnie nominowany do Kryształowej Statuetki.

„Chicago Fire” w Stopklatka TV:

Premiera: wtorek, 1 października / 15:05 (dwa premierowe odcinki)

Emisja premierowych odcinków: Od poniedziałku do piątku po 15:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *