Internet & GryNetflix

Ciąg dalszy przygody z grami w Netflix (wideo)

Minął już ponad rok, odkąd po raz pierwszy udostępniliśmy w serwisie Netflix gry, aby zapewnić naszym użytkownikom jeszcze więcej rozrywki w ramach tego samego abonamentu. W tym czasie opublikowaliśmy 55 gry, kolejne 40 udostępnimy jeszcze w tym roku, a nad 70 pracujemy razem z naszymi partnerami. Oprócz tego w naszych wewnętrznych studiach powstaje obecnie 16 gier. Chcemy, aby nasza rozbudowana kolekcja gier obejmowała różne formaty i gatunki, bo wierzymy, że każdy może czerpać radość z gry — musi tylko znaleźć tę odpowiednią (lub te odpowiednie)!

 

W tym roku zamierzamy nadal rozszerzać nasze portfolio — a to oznacza nowe gry co miesiąc. Dzięki współpracy z najlepszymi studiami na świecie udostępnimy użytkownikom naszego serwisu niezależne produkcje, nagradzane hity, gry RPG, przygodówki z narracją, łamigłówki i wiele innych gier.

Możliwość połączenia światów filmów i seriali Netflix ze światem gier to coś niesamowitego. Jedną z naszych najczęściej wybieranych gier jest „Too Hot to Handle: Love is a Game” oparta na głośnym programie randkowym „Too Hot to Handle”. Tytuł ten zdobył popularność tuż po premierze, która zbiegła się z premierą sezonu 4 programu, a dzięki udostępnianym co tydzień nowym odcinkom w grze zainteresowanie graczy utrzymywało się przez cały okres emisji. Jeszcze w tym roku udostępnimy — znów we współpracy z Nanobit — kolejną grę z serii „Too Hot to Handle”.

 

 

W styczniu opublikowaliśmy grę „Valiant Hearts: Coming Home” — pierwszą z trzech gier opracowanych przez Ubisoft dla użytkowników Netflix. Już 18 kwietnia udostępnimy drugą z tej serii grę „Mighty Quest: Rogue Palace” typu rogue-lite osadzoną w zwariowanym uniwersum, które niektórzy gracze pamiętają z „The Mighty Quest for Epic Loot”. Gra z ulepszoną formułą, bardziej rozbudowaną narracją i zaktualizowaną, pełną szalonej akcji rozgrywką dostarczy naszym użytkownikom niezapomnianych wrażeń.

 

 

W przyszłym roku na Netflix pojawi się fantastyczna i atrakcyjna wizualnie seria studia ustwo „Monument Valley”, na początek Monument Valley 1 i Monument Valley 2. Te nagradzane, wzruszające opowieści są równie zachwycające co zagmatwane. Nie możemy się już doczekać udostępnienia ich użytkownikom Netflix.

Z przyjemnością ogłaszamy też, że Super Evil Megacorp (Vainglory, Catalyst Black) rozpoczęła razem z nami pierwszy etap prac nad wyjątkową grą na podstawie tytułu Netflix, który czeka na premierę. Więcej informacji na ten temat jeszcze w tym roku.

Aby dowiedzieć się, w które gry możesz zagrać już teraz albo w bardzo bliskiej przyszłości, zapoznaj się z tytułami dodanymi do kolekcji gier Netflix w marcu:

Highwater(już dostępna)

 

 

Nastąpił koniec świata. Najbogatsi chcą ponoć lecieć na Marsa. Eksploruj zalaną planetę, odkrywaj wyspy i zdobywaj sojuszników. Czy uciekniesz w porę? W trakcie straszliwej katastrofy klimatycznej zalany region Hightower stał się jedyną bezpieczną strefą między dwoma suchymi obszarami: niemal całkowicie wyniszczoną strefą wojny i umocnionym miastem Alphaville, za murami którego żyją najbogatsi. Krążą plotki, że planują ucieczkę na Marsa. Przemierzaj zatopiony świat łodzią, zabieraj na pokład przyjaciół, walcz z powstańcami, kradnij jedzenie i spróbuj się dowiedzieć, czy pogłoski są prawdziwe. Czy zdołasz dostać się na rakietę w tej nastrojowej grze przygodowej kładącej duży nacisk na fabułę? Gra dostępna wyłącznie dla użytkowników Netflix.

Terra Nil (premiera 28 marca)

 

 

W tej spokojnej grze o rozbiórce miast przekształcisz martwe otoczenie w tętniący życiem ekosystem. Zasadź rozległe lasy oraz oczyść glebę i oceany, aby przeistoczyć wyniszczone środowisko w przyrodniczy raj. Zamień jałową ziemię w żyzne polany i stwórz idealny habitat do zamieszkania przez zwierzynę. Następnie zrecykluj swoje budynki i nie pozostaw żadnego śladu swojej obecności. Generowane proceduralnie krajobrazy sprawiają, że żadna rozgrywka „Terra Nil” nie będzie wyglądać tak samo. Zaplanuj swoje konstrukcje, biorąc pod uwagę losowy, trudny i nieprzewidywalny teren zawierający kręte rzeki, góry, niziny i oceany. Wycisz się: bujne, ręcznie malowane otoczenie, relaksująca muzyka i nastrojowa ambientowa ścieżka dźwiękowa sprawiają, że rozgrywka staje się spokojnym, medytatywnym doświadczeniem. Po zakończeniu gry skorzystaj z trybu Doceniania, aby móc cieszyć się naturalnym pięknem odtworzonego ekosystemu. Gra na urządzenia przenośne dostępna tylko w serwisie Netflix.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *