NTT System z marką HIRO na PGA

NTT System, jeden z największych krajowych producentów sprzętu komputerowego po raz kolejny jest Partnerem Technologicznym i wystawcą na rozpoczynających się właśnie targach Poznań Game Arena (PGA).

 

 

W tym roku stoisko producenta będzie wyglądało inaczej niż w ubiegłych latach. Na 130-metrowej ekspozycji będzie prezentowany wyłącznie sprzęt gamingowy marki własnej NTT System – HIRO. Będą to znane już na rynku desktopy oraz nowość w ofercie, notebooki gamingowe. Nie zabraknie też szerokiej gamy akcesoriów gamingowych HIRO takich jak klawiatury, myszy, słuchawki, podkładki.

– Gaming stanowi istotną część branży IT, a my mamy bardzo dobry sprzęt dla entuzjastów elektronicznej rozrywki, dlatego przykładamy dużą wagę do obecności na imprezach gamingowych – powiedział Tadeusz Kurek, prezes NTT System. – PGA jest jedną z największych, dlatego zdecydowaliśmy się zmienić formułę i wystąpić pod szyldem HIRO, ponadto nasze produkty będą też prezentowane na stoiskach Media-Saturn oraz Allegro.

Na stoisku będzie dostępnych aż 10 desktopów oraz najnowsze notebooki HIRO, nie zabraknie też atrakcji takich jak miniturnieje, konkursy (np. rzut myszką do celu), czy pokaz podkręcania procesora chłodzonego ciekłym azotem.

Wzorem lat poprzednich, NTT System jako Partner Technologiczy PGA dostarczy aż 200 desktopów gamingowych do obsługi imprezy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *