MediaTVP

Nagroda specjalna dla „The Voice of Poland” na PIKE 2018

10 października w Łodzi zakończyła się trzydniowa 45. Międzynarodowa Konferencja i Wystawa Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej. PIKE to forum, na którym spotykają się główni eksperci branży kablowej, telewizyjnej i telekomunikacyjnej. Telewizja Polska na tegorocznej konferencji otrzymała specjalne wyróżnienie. Program The Voice of Poland, muzyczne show telewizyjnej Dwójki, dostał nagrodę specjalną za najlepszy program i format rozrywkowy 2018 roku.

 

Międzynarodowa Konferencja i Wystawa Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej na stałe wpisała się już w kalendarz branży kablowej, telewizyjnej i telekomunikacyjnej w naszym regionie Europy. TVP od wielu lat pozostaje ważnym partnerem tej konferencji. Tegoroczna konferencja przebiegała pod hasłem „Nowa Generacja Mediów i Telekomunikacji”. Wzorem lat ubiegłych konferencja zgromadziła najważniejsze osoby reprezentujące wiodące firmy rynku telewizyjnego i telekomunikacyjnego z Polski i całego świata. Łódzkiemu wydarzeniu towarzyszyła wystawa, na której największe firmy z branży zaprezentowały swoje produkty i usługi. Program konferencji przewidywał każdego dnia liczne panele dyskusyjne. W jednym z paneli pt.: „Nowe wyzwania, stare problemy – transformacja rynku medialnego w Polsce” wziął udział Maciej Stanecki, Członek Zarządu Telewizji Polskiej.

Telewizja Polska na 45. Międzynarodowej Konferencji i Wystawie Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej została dwukrotnie wyróżniona. TVP Rozrywka otrzymała prestiżową nominację w kategorii Kanał Rozrywkowy. Natomiast program The Voice of Poland, muzyczny hit telewizyjnej Dwójki, został laureatem nagrody specjalnej za najlepszy program i format rozrywkowy 2018 roku. Nagrodę w imieniu Telewizji Polskiej odebrał Maciej Stanecki, Członek Zarządu TVP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *