Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Ciesz się najszybszym internetem domowym i telewizją nawet przez 2 lata za 0 zł z rabatami dzięki ofercie Magenta Dom w T-Mobile

Choć wiosna rozpędza się powoli, to w T-Mobile już pędzimy! Tym razem z ofertą Magenta Dom z abonamentem komórkowym, światłowodem i telewizją w jednym pakiecie, w której dzięki rabatom klienci otrzymują najszybszy internet domowy oraz telewizję nawet przez 2 lata za 0 zł! Im więcej umów na abonament komórkowy w T-Mobile, tym więcej oszczędności. A najwyższe prędkości naszego internetu domowego potwierdza SpeedTest.pl[1].

 

W T-Mobile wiemy, jak ważny jest szybki i bezproblemowy kontakt – codziennie łączymy miliony naszych klientów z ich światem, tak, by mogli być połączeni z bliskimi w każdym miejscu i czasie. Chcemy, żeby mogli wraz z nami kolekcjonować najlepsze doświadczenia – także będąc w swoim domu. Dlaczego? Bo dla wielu osób właśnie dom stanowi centrum prywatnego świata. A w T-Mobile mamy najszybszy internet domowy, co potwierdzają wyniki rankingu SpeedTest.pl[2], dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się rozrywką w świetnej jakości!

Dodatkowo, dzięki najnowszej promocji, w ramach pakietu Magenta Dom klienci otrzymują światłowód i telewizję nawet 2 lata za 0 zł z rabatami! W pakiecie Magenta Dom oferujemy im: abonament komórkowy z nielimitowanym internetem w smartfonie w sieci 5G, superszybki światłowód oraz telewizję z aż 164 kanałami, wśród których nie zabrakło takich stacji jak: HBO, Eleven Sports, Eurosport, AXN, AMC, History, Romance TV, Paramount Network czy Disney Channel oraz wiele innych stacji telewizyjnych, w tym 6 kanałów w jakości 4K. Co więcej, wszyscy klienci oferty Magenta Dom otrzymują także bezpłatny dostęp do setek filmów i seriali w ramach kolekcji VOD.

W jaki sposób można skorzystać z promocji? Wystarczy przenieść numery do T-Mobile lub podpisać nowe umowy abonamentowe w taryfie „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”. Co ważne – im więcej numerów w magentowej sieci, tym więcej bezpłatnych miesięcy na usługi dla domu.

Im więcej, tym lepiej

Przenosząc lub dokupując trzy abonamenty komórkowe w T-Mobile w taryfie „M Nielimitowana” (z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i nielimitowanym internetem z prędkością do 30 Mb/s) lub „L Nielimitowana” (z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i internetem bez limitu danych i prędkości), klienci przez dwa lata mogą cieszyć się internetem światłowodowym (do 300 Mb/s) oraz telewizją z pakietem TV S za darmo.

Osoby, które zdecydują się przenieść lub dokupić dwa abonamenty komórkowe w taryfach „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”, otrzymają telewizję z pakietem TV S oraz światłowód do 300Mb/s na 12 miesięcy za darmo.

Z kolei przenosząc jeden numer do T-Mobile lub dokupując kolejny abonament w taryfie „M Nielimitowana” bądź „L Nielimitowana”, otrzymamy telewizję z pakietem TV S oraz internet światłowodowy do 300 Mb/s przez 6 miesięcy za darmo.

 

 

Rozmawiaj do woli

Przygotowaliśmy również coś dla tych, którzy stawiają przede wszystkim na nieograniczone rozmowy i świetną jakość internetu w smartfonie. Przenosząc numer do magentowej sieci, w której pędzimy już z prędkością 5G Bardziej i wybierając taryfę „M Nielimitowana” nowy klient przez pierwsze 3 miesiące nie poniesie żadnych opłat. Z kolei ci, którzy przeniosą bądź dokupią dwa abonamenty komórkowe w taryfie „M Nielimitowana”, przez 6 miesięcy za drugi abonament zapłacą 0 zł. Analogicznie przenosząc lub dokupując trzy numery w tej taryfie, klient dostaje aż 12 darmowych miesięcy za trzeci z nich. Przy czterech przeniesionych bądź dokupionych numerach a taryfie „M Nielimitowana”, czwarty abonament będzie przez 2 lata za darmo.

Podobnie promocja działa w przypadku wyboru oferty „L Nielimitowana” z tą różnicą, że w okresie promocyjnym opłata za abonament komórkowy wyniesie 20 zł miesięcznie.

 

 

Szczegółowy regulamin oferty dostępny jest na tej stronie: https://www.t-mobile.pl/c/magenta-dom/oferta.

Ofercie towarzyszy kampania promocyjna w internecie, social mediach, na nośnikach OOH i w punktach sprzedaży operatora. Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką wraz z agencją PZL. Za działania w internecie odpowiada VML. Materiały BTL opracowało ARC (Grupa Publicis). Zakupem i planowaniem mediów zajął się Dom Mediowy Mindshare.

[1] W rankingu internetu domowego SpeedTest.pl za rok 2023

[2] W rankingu internetu domowego SpeedTest.pl za rok 2023

foto. T-Mobile Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *