„Ciężarówką przez Indonezję” na antenie Discovery Channel

Charyzmatyczny Dawid Andres przemierzył już ciężarówką wzdłuż i wszerz Stany Zjednoczone oraz Wietnam. Czas ruszyć w kolejną obfitującą w niezwykłe przygody podróż. Dawid ponownie wraca do Azji. Tym razem za kierownicą 18-kołowca przejedzie zatłoczoną i przepiękną Indonezję. Nowy program już od 20 sierpnia (wtorek) na antenie Discovery Channel!

 

 

 

Kolejnym kierunkiem podróży najbardziej znanego kierowcy ciężarówki jest Indonezja. Przemierzając kraj od Dżakarty po Bali, Dawid Andres pozna tamtejsze zwyczaje i tradycje. Wystawi też na próbę swoją cierpliwość. Jak zniesie niepisane zasady ruchu drogowego, wszechpanujący zgiełk i wielogodzinne korki?

Jednym z pierwszych przystanków na indonezyjskiej drodze Dawida jest trzydziestomilionowa stolica kraju, Dżakarta. Ruch w tym mieście nie podlega żadnym przepisom i ograniczeniom. Pobocza pełnią natomiast funkcję straganów, na których można kupić dosłownie wszystko – od przedmiotów użytkowych po jedzenie. Czy Dawidowi uda się tak sprawnie manewrować między samochodami a pieszymi, aby nie zrobić nikomu krzywdy i dowieźć ładunek do celu? Jak poradzi sobie z lokalnymi współpracownikami, nie znając języka?

W tym sezonie programu Dawid będzie poruszał się nie tylko ciężarówką. Zachodnią Jawę przemierzy lokalnym pociągiem, a na Bali dopłynie promem. Czeka go także wiele niespodzianek – zwiedzi czynne wulkany, przekona się, jak smakują serce i krew kobry, a także spróbuje swoich sił w medytacji oraz surfingu. Gdzie jeszcze zaprowadzi go ciekawość, otwartość i poczucie humoru?

PIERWSZY ODCINEK „CIĘŻARÓWKĄ PRZEZ INDONEZJĘ” JUŻ WE WTOREK, 20 SIERPNIA, O GODZ. 21:00 NA DISCOVERY CHANNEL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *