Technologia - Promocje

ClearOne wprowadza do portoflio mikser DSP dla małych pomieszczeń

Podkreślając swoją zdolność do dostarczania kompleksowych rozwiązań w zakresie współpracy dla każdego segmentu rynku, ClearOne (NASDAQ: CLRO), wiodący światowy dostawca rozwiązań komunikacji audio i wideo, wprowadza CONVERGE® Huddle – nowe, unikalne i przystępne cenowo rozwiązanie do wideokonferencji w niewielkich salach konferencyjnych i innych pomieszczeniach o podobnej wielkości.

CONVERGE® Huddle to profesjonalny mikser audio z DSP, dedykowany do pomieszczeń typu „huddle” lub innych o stosunkowo niedużych rozmiarach, które wymagają obsługi audio i wideo. Przyjazny integratorom CONVERGE Huddle, pochodzi z najnowszej linii produktów ClearOne z serii CONVERGE Pro 2, i został wyposażony w najnowsze algorytmy przetwarzania dźwięku Acoustic Echo Cancellation i Noise Cancellation.

Z pomocą CONVERGE Huddle, współpraca przez aplikacje audio i wideo może zostać zrealizowana przez pojedynczy kabel podłączony do dowolnego urządzenia, które przyniosłeś (BYOD) np. laptopa, tableta czy smartfona z uruchomioną aplikacją np. Spontania, Skype, Skype for Business lub inną.

“Małe sale konferencyjne (huddle rooms) są jednym z najszybciej rozwijających się trendów w projektowaniu przestrzeni biurowej, napędzanym przez pracowników pokolenia Millenialsów”, powiedział Durai Ramachandiran, ClearOne Senior Director of Product Line Management, Pro Voice & AV Distribution „Trend ten stanowi szansę dla integratorów i konsultantów, aby spojrzeć na swoich klientów świeżym okiem i pomóc w doborze profesjonalnego, wysoce uniwersalnego, wielofunkcyjnego rozwiązania, w cenie odpowiadającej wymaganiom budżetowym.”

Nowy CONVERGE Huddle łączy się z urządzeniami takimi jak mikrofony, głośniki, kamery i ekrany ClearOne lub innych producentów. Można go zamontować pod stołem konferencyjnym, na ścianie za wyświetlaczem, a także w szafie rack lub na stojaku.

Mikser dostarczany jest już wstępnie skonfigurowany, dzięki czemu instalacja i dostosowanie ustawień jest maksymalnie proste dla integratorów. Wszystko to, może być również kontrolowane za pomocą oprogramowania Pro CONSOLE®.

CONFERGE Huddle dostepny jest już w sprzedaży w sieci partnerskiej polskiego dystrybutora KONTEL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *