MediaZapowiedzi TV

Cleo udzieli lekcji śpiewu bohaterom „Między nami, misiami”

Fani Grizza, Pandy i Lodomira będą mogli śledzić kolejne przygody z małymi niedźwiadkami w rolach głównych. Oglądając nowe odcinki „Między nami, misiami” widzowie zobaczą jak zabawni bohaterowie radzą sobie z wyjątkowym muzycznym wyzwaniem. Premiera już 7 października w Cartoon Network.

 

 

 

Tej jesieni Grizz, Panda i Lodomir – zabawne misie z San Francisco udowodnią, że nawet jako małe niedźwiadki potrafią poprowadzić samochód i powstrzymać złodzieja przed obrabowaniem sklepu. W październiku niezwykli bracia nie raz wpadną w tarapaty, realizując swoje szalone pomysły.

W jednym z odcinków zabawni bohaterowie postanowią wymyślić sobie nowego współlokatora – srebrnego misia. Nieoczekiwanie ich barwna wyobraźnia zacznie wymykać się spod kontroli. Kiedy indziej urocze trio będzie pracować nad swoimi umiejętnościami muzycznymi pod okiem zdolnej wokalistki. Ich nauczycielce śpiewu użyczy głosu znana szerokiej publiczności tegoroczna zdobywczyni platynowej płyty – Cleo!

Premiera nowych odcinków czwartego sezonu „Między nami, misiami” już 7 października. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 17:30 w Cartoon Network

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *