CNN International z nową ramówką dla regionu EMEA

Telewizja CNN International zaprezentowała nowy program dla regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.
 

 
„Wprowadzenie nowych programów oraz ulepszenie tych już istniejących przyniesie wiele korzyści naszym odbiorcom. Na kanale CNN International poruszane będą tematy z zakresu biznesu, polityki, spraw bieżących, kultury oraz sportu, dostarczając w ten sposób widzom kompletnych wiadomości ze wszystkich ważnych dziedzin w jednym miejscu”powiedział Mike McCarthy, Senior Vice President  ds. Programowych, CNN International.
Oprócz debiutanckich produkcji stacja wprowadza również decydujące zmiany co do godzin emisji swoich najbardziej popularnych programów wieczornych.
Od 10 września br. na kanale będzie można zobaczyć nowy, godzinny program „Amanpour”, który przedstawi nowe osoby i opinie w połączeniu z wywiadami i rozmowami o polityce, kulturze oraz sprawach bieżących. Produkcja będzie transmitowana o godzinie 19.00 CET.
Do międzynarodowej oferty CNN International dołączy również program Jake’a Tapper’a „The Lead”. W tej nowej produkcji, emitowanej o godzinie 22.00 CET, prowadzący przeanalizuje i skomentuje najważniejsze nagłówki prasy amerykańskiej danego dnia.
O 15.00 CET stacja wyemituje „First Move” z prowadzącą Julią Chatterley. Ten program nadawany na żywo z Nowojorskiej Giełdy Papierów Wartościowych przedstawi widzom najświeższe wiadomości zarówno z amerykańskiego , jak i globalnego rynku oraz podsumuje najważniejsze biznesowe informacje z danego dnia.
Chatterley pojawi się również w programie nadawanym z giełdy w Nowym Jorku –  „The Express” Richarda Questa. Produkcja ta emitowana będzie o 18.00 CET i przedstawi wiadomości na temat bieżących zmian na światowych rynkach finansowych.
Stacja zmienia także godziny emisji niektórych ze swoich programów. Jednym z nich jest „Hala Gorani Tonight”,  dostępny na kanale o godzinie 20.00 CET. W produkcji przedstawiane są najważniejsze informacje z danego dnia i historie kryjące się za najgłośniejszymi nagłówkami.
O 21.00 CET Quest poprowadzi również biznesowy program kanału CNN International „Quest Means Business”, gdzie prezentowane będą wywiady, analizy oraz wydarzenia z finansowego świata.
Na koniec dnia, o 23.00 CET, widzowie z regionu EMEA będą mogli zobaczyć skrót najważniejszych wydarzeń oglądając „CNN Today” z prowadzącymi Amarą Walker oraz Michaelem Holmesem. Znajdzie się tam podsumowanie nagłówków, które ukazały się w minionej dobie na całym świecie oraz zapowiedzi nadchodzącego dnia.
Od 14 września br., w każdy piątek o 23.00 CET emitowany będzie „State of America”, gdzie prowadząca Kate Bolduan skomentuje najistotniejsze fakty minionego tygodnia z Waszyngtonu.
W ciągu całego tygodnia nadal dostępne będą krótkie komunikaty ze świata sportu „CNN World Sport”, a program „CNN Talk with Max Foster” będzie pojawiać się o 13.00 CET.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *