"Trzy, Cztery – gramy!" Muzyczna rozgrzewka przed wielkim finałem Lato z Radiem Festiwal

Taneczne “before party” z udziałem znakomitych DJ-ów i dziennikarzy muzycznych związanych z Polskim Radiem rozgrzeje atmosferę przed finałem największej, otwartej i niebiletowanej imprezy muzycznej wakacji – “Lato z Radiem Festiwal”.
 

 
Cztery sety muzyki tanecznej – dwóch na dwóch, Trójka na Czwórkę, czyli “Trzy, Cztery – gramy!” Z soboty na niedzielę w Strefie Relaksu przy Bulwarze Nadmorskim im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdyni odbędzie się “before party” – muzyczna rozgrzewka przed finałem “Lato z Radiem Festiwal”.
Swoje sety zagrają: DJ Michał Margański i DJ Hirek Wrona z radiowej Trójki oraz DJ Bert i DJ Harper z Czwórki. Każdy z DJ-ów wystąpi z 1,5 godzinnym setem. Rozpocznie Hirek Wrona miksem teledysków z utworami z “Listy Przebojów Trójki”, następnie zagra DJ Bert, czyli Norbert Borzym z utworami utrzymanymi w stylu disco-house. Z kolei Marcin Hubert, znany szerokiej publiczności jako DJ Harper zaproponuje boogie, synth’funk i 2step, a na zakończenie najbardziej mroczne pokłady elektroniki tanecznej – deep house, alternative house – zmiksuje Michał Margański.
Taneczne before party “Trzy, Cztery – gramy!” w festiwalowej Strefie Relaksu rozpocznie się w sobotę 25 sierpnia o godzinie 22.00 i potrwa do 4.00. Wstęp bezpłatny! Dla wszystkich, którzy nie będą mogli bawić się razem z nami w Gdyni, mamy dobrą wiadomość – transmisji całości wydarzenia będzie można posłuchać w radiowej Trójce, a w Czwórce w godzinach 22.00-1.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *