Beata Pawlikowska w Radiu Kolor (wideo)

Jesienna ramówka Radia Kolor 103 FM to kolejny wielki powrót. Niedzielne przedpołudnia będzie Wam umilać najsłynniejsza polska dziennikarka-podróżniczka (i blondynka) – Beata Pawlikowska.
 

 
 „Blondynka w podróży” zadebiutuje na 103 FM w niedzielę 2 września o 10:00. W ciągu 2 godzin Beata zaprosi na niepowtarzalną podróż w świat muzyki, światowej kultury, wartościowego dialogu i pięknych emocji. Nie będzie to jednak typowa audycja, z której słynie dziennikarka. Ważnym elementem programu będzie muzyka, za której dobór będzie współodpowiedzialna jego autorka.
– Zapraszam na mój nowy program! Będę opowiadać o podróżach, przygodach i najbardziej fascynujących zakątkach świata, do jakich dotarłam. O niezwykłych książkach i filmach, jakie przeczytałam i obejrzałam. O zdrowym jedzeniu i stylu życia. I o tym jak znalazłam w życiu szczęście i równowagę. Będą siłownie umysłowe z nagrodami, moje ulubione piosenki i dużo pozytywnej energii. Zapraszam w każdą niedzielę od 10 rano do Radia Kolor na 103 FM oraz na radiokolor.pl. Do usłyszenia – zachęca Beata Pawlikowska.
Beata Pawlikowska powraca do Koloru po 23 latach. Z naszą stacją była związana w jej początkowym okresie – w latach 1993-1995.
Blondynka w podróży – nowa audycja Beaty Pawlikowskiej już od września na 103 FM!
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *