Co dalej z kanałem ATM Rozrywka?

Kanał ATM Rozrywka dostępnych w naziemnej telewizji, już w tym tygodniu może zakończyć emisję. Przyczyną kłopotów stacji jest wygasająca koncesja na nadawanie. Portal SATinfo24.pl zapytał o stanowisko stacji.

 

Złożyliśmy nowy wniosek i teraz czekamy na decyzję KRRiT. Nasz wniosek jest taki sam jak był, nazwa kanału jest również taka sama.

Jeśli nie dostaniemy koncesji, zaprzestaniemy nadawania ATM Rozrywka w ogóle i wyjdziemy z rynku nadawców.

Niezależnie, prowadzimy też postępowanie w WSA. Jeśli koncesja na nadawanie ATM Rozrywka nie zostanie nam przyznana, będziemy starać się o odszkodowanie za poniesione straty finansowe, bo wniosek o jej przedłużenie, według nas, został złożony w terminie. Czytamy w odpowiedzi

 

Kanał ATM Rozrywka obejmuje 98,8% mieszkańców Polski

ATM Rozrywka to kanał telewizyjny o charakterze rozrywkowo-filmowym skierowany do widowni w wieku 16-49 lat. Nadawcą kanału jest ATM Grupa S.A.; największy w Polsce producent programów telewizyjnych.

Oferta programowa ATM Rozrywka składa się z produkcji własnej, programów wyprodukowanych przez innych producentów krajowych oraz zakupów licencji. Na antenie ATM Rozrywka można obejrzeć głównie: programy rozrywkowe, seriale komediowe oraz audycje muzyczne.

2 thoughts on “Co dalej z kanałem ATM Rozrywka?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *