Co nowego w TVS we wrześniu?

Wrzesień w TVS to czas programowych nowości! Sprawdź, jakie przygotowała propozycje we wrześniowej ramówce Telewizja TVS i znajdź swojego faworyta.

 

 

 

 

Rokolinowy Świat

Nowy program dziecięcy TVS nadchodzi, dlatego koniec wakacji nie musi oznaczać końca zabawy dla twojego dziecka! „Rokolinowy Świat” to połączenie muzyki oraz edukacji na ekranie.

Ponadto program poprowadzi duet doskonale znany najmłodszym widzom TVS – Roko i Colino! Roko w każdym odcinku wcieli się w DJ’a, który zaserwuje na antenie największe, dziecięce przeboje. Z kolei Colino zdradzi sposoby na… domowe zabawki.

„Rokolinowy Świat” już 8 września o 9:55 w TVS

Bonanza

Kultowa „Bonanza” powraca na antenę Telewizji TVS! Jesteś gotowy odwiedzić ranczo Cartwrightów? Dołącz do Bena i jego czterech synów i przeżyj prawdziwą, westernową przygodę.

Serial „Bonanza” od poniedziałku do czwartku o 16:10 i w niedzielę o 11:40 w TVS

Kierunek Zdrowie

Wraz z nadejściem września, na antenę TVS powraca program medyczny „Kierunek Zdrowie” z Marią Zawałą na czele. W drugim sezonie programu skupimy się na codziennych, zdrowotnych problemach zwykłych ludzi. Pacjenci i ich choroby, lekarze i diagnozy, czyli „Kierunek Zdrowie” w pigułce.

„Kierunek Zdrowie” od września w każdy piątek o 16:45 w TVS

Kabaretowy wieczór

Już od września wieczory w TVS staną pod znakiem najlepszych skeczy, które zaprezentuje śmietanka polskiego kabaretu.

„Kabaretowy Klub Dwójki” to show niezastąpionego duetu Roberta Górskiego i Marcina Wójcika – czołowe nazwiska polskiej sceny kabaretowej przedstawiają swoje spojrzenie na rzeczywistość.

Oglądaj od poniedziałku do czwartku o 18:55 i 21:30.

Z kolei na muzyczno-kabaretową wycieczkę po Kopydłowie, czyli kultowe „Spotkanie z Balladą”, TVS zaprasza od poniedziałku do czwartku o 20:20.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *