Co słychać u Twoich ulubionych bohaterów? Najlepsze propozycje Cartoon Network i Boomerang!

Przez najbliższe dwa tygodnie wśród propozycji programowych Cartoon Network i Boomerang znajdzie się m.in. premiera czwartego sezonu serialu „Ben 10”, przygody walecznego szeryfa Doliny Czystego Serca czy zwariowane perypetie Gumballa – dwunastoletniego, niebieskiego kota z miasteczka Elmore. A to nie wszystkie atrakcje, które przygotowały dla najmłodszych te kanały!

 

 

 

 

Jak wygląda życie dzieci w miasteczku z epoki kamienia? Czy dzielny samuraj Mao Mao zdoła uratować przed złem Dolinę Czystego Serca? Jakie niesforne gry i zabawy wymyśli mały Kaczor Daffy z Prosiakiem Porky? Podczas najbliższych dwóch tygodni Cartoon Network i Boomerang przygotował dla dzieci wiele serialowych atrakcji!

„Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca”

Emisja na antenie Cartoon Network codziennie o 16:10

Mao Mao jest kocim samurajem i właśnie został nowym szeryfem Doliny Czystego Serca. Wraz z swoimi przyjaciółmi: dowcipnym Borsukowatym oraz uroczą Nietoperką broni swojej krainy przed niebezpieczeństwem. Mao Mao to zdecydowany indywidualista, który wraz z kolejnymi przygodami przekonuje się, że jedynie współpraca i poleganie na sile przyjaźni pozwalają osiągać kolejne sukcesy i odpierać ataki wrogów.

„Wyluzuj, Scooby Doo”

Emisja na antenie Boomerang od poniedziałku do piątku o 11:00, 16:00 i 19:00

Choć pies Scooby zdecydowanie nie należy do najodważniejszych, to wraz z grupą swoich przyjaciół: Kudłatym, Velmą, Daphne i Fredem z powodzeniem rozwiązuje kolejne zagadki kryminalne z udziałem duchów i potworów zza światów. Zgrana drużyna młodych detektywów swoim busem przemierza świat poszukując nowych przygód i zagadek do rozwikłania. Animowany serial pełen jest nie tylko zaskakujących zwrotów akcji, ale także dobrego poczucia humoru i zabawnych dialogów.

„Niesamowity świat Gumballa”

Emisja na Cartoon Network od poniedziałku do piątku o 10:45

Gumball to niebieski, dwunastoletni mieszkający wraz z swoją zwariowaną rodziną w miasteczku Elmore. Jego mama Nicole pracuje w Tęczowej Fabryce, a tata Richard – duży, różowy królik – zajmuje się domem. Kot ma także siostrę: bystrą króliczkę Anais oraz udomowioną, złotą rybkę – Darwina, który został najlepszym przyjacielem. Niebieski kot przeżywa kolejne przygody i wpada w zabawne tarapaty. Przed widzami cała masa kolejnych, szalonych przygód całej tej wesołej ferajny.

„Yabba Dabba Dinozaury”

Emisja na antenie Boomerang w soboty i niedzielę o 9:00

Bohaterami serialu są Pebbles Flintstone i Bamm-Bamma Rubble – dzieci kultowych Flintstonów i ich przyjaciół. Dzieciaki żyją w skalnym mieście epoki kamienia, ale kiedy tylko nadarzy się taka okazja, czmychają do niedalekiej krainy zamieszkałej przez nieznane i groźne gatunki prehistorycznych zwierząt. Pebbles marzy o karierze naukowca, a Bamm-Bamm rozwija siłę swoich mięśni i dba o tężyznę fizyczną. Czy i tym razem przyjaciołom uda się wyjść z tarapatów obronną ręką?

„Młodzi Tytani: Akcja!”

Emisja na antenie Cartoon Network codziennie o 12:00

Młodzi Tytani to drużyna nastoletnich superbohaterów z DC Comics, którzy codziennie wykonują bardzo poważną misję ochrony świata przed nową generacją złoczyńców. Największym wrogiem Raven, Bestii, Gwiazdki, Cyborga oraz Robina jest przebiegły i sprytny Slade. Mimo, że przyjaciele o nadprzyrodzonych zdolnościach każdego dnia mają ręce pełne roboty, to znajdują także czas na żarty oraz świetną zabawę!

 „Zwariowane Melodie: Maluchy w pieluchach”

Emisja na antenie Boomerang od poniedziałku do piątku o 12:00 i 16:00

Na pewno wszyscy znają królika Bugsa i jego wesołą ferajnę! Tym razem Boomerang proponuje widzom perypetie Kaczora Daffy’ego czy Prosiaka Porky, którzy w nowej odsłonie tej historii są małymi dziećmi w pieluchach, które wymyślają kolejne, niesforne gry i zabawy. Maluchy mają duże zdolności do tego, by psocić i płatać zabawne figle oraz pakować się w niezłe tarapaty, z których potem muszą wychodzić wspólnymi siłami.

„Ben 10”

Premiera 23 marca na antenie Cartoon Network. Emisja codziennie o 20:50

W czwartym sezonie kreskówki Ben wraz z całą drużyną Tennysonów wybiorą się na wycieczkę do Rzymu. Zwiedzając starożytne zabytki napotkają na niebezpieczeństwo, któremu będą musieli stawić czoła, by uratować miasto! Dziadek Max, Gwen i Ben będą też próbowali doprowadzić do zamknięcia elektrowni wodnej i ocalenia wodospadu. Z kolei Ben weźmie udział w wyczerpującym wyścigu z przeszkodami – czy uda mu się wygrać te zawody?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *