Co z gwiazdką w oprawie 4FUN Gold? Mamy odpowiedz

Pragnę poinformować, że logo 4FUN GOLD nie uległo zmianie. Animowana gwiazda z oznaczeniem 4FUN GOLD jest jednym z wielu zmiennych elementów oprawy stacji. Regularnie wprowadzamy do szaty graficznej kanałów 4FUN elementy, które ożywiają visual naszych telewizji muzycznych z różną symboliką odnoszącą się do muzyki, rozrywki i gwiazd estrady. W tym przypadku podkreślamy gwiazdorską obsadę naszej play listy. Dowiedział się portal SATinfo24.pl.

 

 

 

Gwiazda, jako symbol graficzny jest wykorzystywana powszechnie, nie jest zastrzeżona i każdy uczestnik rynku ma prawo z niej korzystać.  Gwiazdę można na polskim rynku znaleźć choćby w logo programu  Mam Talent, Top of The Top Sopot Festiwal,  Red Carpet TV, Disco Polo Music TV  oraz setkach różnych marek i opraw programów telewizyjnych, nie wspominając już o grafikach świątecznych.

 

 

Gwiazda z oprawy 4FUN GOLD była wzorowana na elementach graficznych spotykanych w Alei Gwiazd w Hollywood. Takich marek jest na rynku całe mnóstwo. – Czytamy w odpowiedzi dla portalu SATinfo24.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *