„Co za tydzień” w wiosennej ramówce TVN!

Spędź niedzielne przedpołudnie z nami i dowiedz się, CO to był ZA TYDZIEŃ! Do zobaczenia w niedzielę o 11:00 w TVN!

 

 

 

 

Tego programu nie trzeba nikomu przedstawiać. To pozycja absolutnie obowiązkowa dla tych, którzy lubią wiedzieć co ważnego, godnego uwagi dzieje się w świecie rozrywki i  kultury. Olivier Janiak oraz reporterzy skrupulatnie wybierają z gąszczu wydarzeń towarzyskich te najbardziej atrakcyjne i z kamerą zaglądają za ich kulisy.

Premiery filmów i seriali, akcje charytatywne, pokazy mody, spektakle, koncerty i inne imprezy branżowe – to wydarzenia, na które od lat Olivier Janiak zabiera widzów w każdą niedzielę. Bywa tam, gdzie być warto. Nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Sprawia, że show-biznes nie ma przed nim tajemnic i odsłania wszystkie – nawet najbardziej skrywane – sekrety. Kiedy Olivier sprawdza, co ciekawego dzieje się na salonach i czerwonych dywanach, jego reporterzy wpadają na plany seriali, filmów oraz sesji zdjęciowych. A wszystko po to, żeby co tydzień dostarczyć widzom przegląd najważniejszych wydarzeń ostatnich dni.

„Co za tydzień” zbliża się do 1000. odcinka! W sezon wiosenny Olivier Janiak wejdzie m.in. odcinkiem nagranym w słonecznym hiszpańskim Alicante. Tam, jako jedyny dziennikarz, mógł podglądać jak powstaje światowa kampania jednej z polskich marek odzieżowych. Kamery programu z pewnością zajrzą także za kulisy nowych produkcji stacji TVN: „Kodu Genetycznego”, „Motywu”, kolejnej części przygód mecenas Chyłki oraz produkcji fabularnych, m.in. czwartej odsłony kinowego megahitu, czyli „Listów do M.”

W każdą NIEDZIELĘ o 11:00 w TVN!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *