Kuba Wojewódzki: Król TVN wraca do gry!

Dzisiaj odbyła się prezentacja wiosennej ramówki Grupy TVN Discovery Polska 2020! Jeśli tęskniliście za niezastąpionym Kubą Wojewódzkim, mamy dla Was świetną wiadomość: nowy sezon już od 3 marca w TVN!

 

 

 

 

Kuba Wojewódzki jest jak Pałac Kultury – wielu chciałoby, żeby zniknął, ale bez niego  krajobraz nie byłby już taki sam. Jest jak portal plotkarski – niejeden udaje, że nie śledzi, a jednocześnie obserwuje go z wypiekami na twarzy. Jest jak gorąca kawa o poranku – czasem parzy, ale potrzebujemy jej, by się rozbudzić. To już kolejny sezon show, które od lat zarówno wzbudza kontrowersje, a przy tym przyciąga jak magnes.

Rocznik, który urodził się w czasie emisji pierwszych odcinków show Wojewódzkiego, jest już pełnoletni. Jednak błyskotliwy żart Kuby, jego cięta riposta, zdolność do poruszania tematów ważnych, ale także lekkich, to nie jest coś, co się starzeje.

Showman nieustannie wzbudza zainteresowanie. Mówią o nim wszyscy – on mówi za pośrednictwem swojego programu. I wyznacza trendy. Wizyty na kanapie w programie są odzwierciedleniem tego, co w środowisku kultury oraz show-biznesu  jest aktualnie ważne i na topie. Także w tym sezonie u Kuby zagoszczą aktorzy, sportowcy, piosenkarze, politycy, celebryci oraz do tego miana aspirujący.

Premiera już 3 marca o godzinie 22:30 w TVN!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *