Internet & Gry

Codzienna „Misja Katar”, „Ikony mundialu” i eksperci – 5 formatów redakcyjnych Przeglądu Sportowego Onet o mundialu

20 listopada rozpoczynają się piłkarskie mistrzostwa świata w Katarze. Przegląd Sportowy Onet przygotował 5 formatów o mundialu. W Katarze będzie pracować troje korespondentów Przeglądu Sportowego Onet, a w Warszawie będzie przygotowywany codzienny program o rozgrywkach piłkarskich, który poprowadzi m.in. Radosław Majdan. Wśród ekspertów serwisu znajdzie się m.in. piłkarski mistrz świata z 1990 roku i legenda niemieckiej piłki – Lothar Matthäus.

 

Od 14 listopada na łamach serwisu Przegląd Sportowy Onet są publikowane „Polskie mundiale”, format poświęcony występom Polaków na najważniejszej imprezie piłkarskiej świata. Przypominane są tutaj wszystkie występy kadry podczas MŚ, w tym także te najbardziej udane z 1974 i 1982 roku.

15 listopada zadebiutował format „Korzenie kadry”, w którym będą przybliżane sylwetki przyszłych liderów reprezentacji Polski. W ramach cyklu pojawi się m.in. sylwetka Matty’ego Casha, Nikoli Zalewskiego czy Sebastiana Szymańskiego.

16 listopada na łamy serwisu Przegląd Sportowy Onet powrócą wywiady z ikonami sportu. Tym razem w ramach cyklu „Ikony mundialu” zostanie opublikowana seria wywiadów z zawodnikami, którzy kształtowali historię piłkarskich mistrzostw świata. Wśród rozmówców znajdą się m.in.: Łukasz Podolski, Lothar Matthäus oraz Zbigniew Boniek.

Od 19 listopada, codziennie, po programie Onet Rano na stronie głównej Onetu i Przeglądu Sportowego Onet w programie „Misja Katar”: Radosław Majdan, Łukasz Olkowicz i Jarosław Koliński będą komentować i rozmawiać o wydarzeniach boiskowych. W programie będą pojawiać się goście, a także korespondenci Przeglądu Sportowego Onet z Kataru: Izabela Koprowiak, Dariusz Dobek i Robert Błoński.

– Mamy znakomitą ofertę, bo jeśli naszym ekspertem zostaje m.in taka legenda futbolu jak Lothar Matthäus, a to znaczy, że nie ma dla nas limitów. Współpracujemy również z wieloma uznanymi sportowymi mediami zagranicznymi (Bild, Die Welt, szwajcarski Blick, serbski Sportal), więc nasza propozycja na mundial to prawdziwe mistrzostwo świata. Mamy pięć formatów na piątkę, już nie możemy doczekać się pierwszego gwiazdka sędziego. Jestem naprawdę dumny z tego jak się przygotowaliśmy i co zaprezentujemy internautom i kibicom. Trzymamy kciuki za sukcesy reprezentacji Polski w Katarze mówi Jacek Stańczyk, redaktor naczelny Przeglądu Sportowego Onet.

Drugim formatem wideo, który będzie ukazywał się w trakcie piłkarskich MŚ będzie „Studio meczowe”. To znany widzom Przeglądu Sportowego Onet format, który będzie emitowany przy spotkaniach Polaków w Katarze. Wśród prowadzących Jarosław Koliński, Radosław Majdan, Łukasz Olkowicz.

Wśród ekspertów i gości, którzy będą pojawiać się na łamach Przeglądu Sportowego Onet znajdą się m.in.: Lothar Matthäus piłkarski mistrz świata z 1990 roku i legenda niemieckiej piłki oraz Adam Matysek – były bramkarz, kadrowicz i uczestnik mundialu w Korei i Japonii w 2002 roku.

16 listopada do papierowego Przeglądu Sportowego zostanie dołączony terminarz ścienny mundialu, a 18 listopada ukaże się Skarb Kibica Mundialu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *