Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Columbus Energy partnerem technologicznym Orange Energia w zakresie instalacji fotowoltaicznych

Orange Energia, największy niezależny sprzedawca energii elektrycznej w Polsce, rozpoczęła współpracę z Columbus Energy, dostawcą usług z zakresu nowoczesnej energetyki. W ramach współpracy partnerskiej firma będzie dostarczała klientom Orange Energia produkty i usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii.

 

Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii nie powoduje emisji szkodliwych substancji do atmosfery, ani nie wyrządza szkód środowisku naturalnemu. Każdego dnia możemy robić niezwykle rzeczy dla naszej planety. Jedną z nich jest instalacja paneli fotowoltaicznych. Orange Energia, spółka z Grupy Orange Polska, będąca największym niezależnym sprzedawcą energii elektrycznej w Polsce, rozpoczyna od czerwca b.r. współpracę z Columbus Energy S.A. W jej ramach Columbus dostarczy instalacje fotowoltaiczne klientom Orange Energia oraz zajmie się kompleksową obsługą posprzedażową. Będzie również świadczyć klientom Orange Energia usługi gwarancyjne, serwisowe, doradcze oraz monitoringu, dla produktów i usług powiązanych z odnawialnymi źródłami energii. Columbus Energy będzie też pomagał klientom Orange Energia w uzyskaniu finansowania instalacji paneli fotowoltaicznych.

– Zgodnie z przyjętą przez Orange Polska strategią .Grow, troska o klimat jest szczególnie istotna w podejmowanych przez nas decyzjach biznesowych. Współpraca z Columbus Energy pomoże dotrzeć z naszymi usługami do szerszego grona osób zainteresowanych zieloną energią. Chcemy być dla klienta odpowiedzialnym partnerem w zielonej transformacji i umożliwić mu korzystanie z ekologicznych źródeł energii. Jako innowacyjna i zorientowana na ciągły rozwój spółka, rozwijamy naszą ofertę i unowocześniamy sieć sprzedaży. Współpraca z Columbus Energy jest tego kolejnym dowodem – powiedział Bartosz Gott, Prezes Zarządu Orange Energia

– Partnerstwo z Orange Energia to dla nas duże wyróżnienie, ale i odpowiedzialność. Nasze zespoły obsługują klientów w całej Polsce, więc jesteśmy przygotowani na to wyzwanie od strony realizacji. Chcemy przenieść nasze bogate doświadczenie w tej branży na współpracę z Orange Energia i umożliwić klientom firmy dostęp do nowoczesnych technologii. Liczę na to, że nasza współpraca w przyszłości obejmie także kolejne obszarykomentuje Dawid Zieliński, Prezes Columbus Energy S.A.

Więcej informacji o Fotowoltaice od Orange Energia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *