Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Kup smartfon Samsung Galaxy A53 5G w promocji w T-Mobile i zgarnij słuchawki Samsung Galaxy Buds2 w prezencie

Chcesz w pełni przeżywać to, co teraz ma dla Ciebie znaczenie, ale… nie masz sprawnego smartfona, który mógłby tę chwilę utrwalić na zdjęciu wysokiej jakości? Dla wszystkich, którzy szukają urządzenia, które dotrzyma im tempa, przygotowaliśmy specjalną promocję. Teraz w T-Mobile można kupić smartfon Samsung Galaxy A53 5G nawet 500 zł taniej, a dodatkowo otrzymać w prezencie słuchawki Samsung Galaxy Buds2. Promocja trwa od 24 maja do 6 czerwca 2022 roku.

 

Niezależnie, czy mamy akurat w planach trening na świeżym powietrzu, nową trasę spacerową do odkrycia, czy selfie ze znajomymi do zrobienia – smartfon bywa pomocny na każdym kroku. Dlatego warto mieć przy sobie sprawne, wyposażone w ciekawe funkcje urządzenie, które będzie przydatne w każdej sytuacji. Dla osób rozglądających się za takim modelem przygotowaliśmy promocję na telefon Samsung Galaxy A53 5G, który w tym roku miał swoją premierę. Zamiast za 1999 zł teraz w T-Mobile w taryfie „L Nielimitowana” będzie można go kupić w ratach 0% za 1499 zł, a słuchawki Samsung Galaxy Buds2 otrzymać w prezencie.

Specyfikacja ma znaczenie

Samsung Galaxy A53 5G wyposażony jest w ekran Super AMOLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz, dzięki czemu obraz pozostaje ostry nawet w słoneczny dzień, a wyświetlane treści są wyjątkowo płynne. Dodatkowo model ma na pokładzie poczwórny aparat tylny z obiektywem głównym 64 MP oraz aparat przedni 32 MP. Za sprawą odporności na wodę i pył na poziomie IP67 oraz mocnej baterii 5000 mAh urządzenie może towarzyszyć użytkownikowi niemal w każdej sytuacji. W ramach promocji cena smartfona została obniżona z 1999 zł na 1499 zł w taryfie „L Nielimitowana”, oferującej nielimitowany prędkością i transferem dostęp do sieci 5G. Opłata za telefon obejmuje raty 0%, a klient otrzymuje słuchawki Samsung Galaxy Buds2 w prezencie.

Więcej informacji na temat promocji można znaleźć na tej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *