Comedy Central Family HD już nadaje

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami stacja Comedy Central Family rozpoczęła nadawanie w jakości HD.
 
Comedy Central Family HD to już piąty kanał z portfolio Viacom International Media Networks Polska, obok MTV, Comedy Central, Nickelodeon HD i Paramount Channel HD, który można odbierać w wysokiej rozdzielczości.
Comedy Central Family HD to drugi kanał komediowy z portfolio Viacom International Media Networks w Polsce, stworzony z myślą o wielbicielach rozrywki, kierowany do całych rodzin.
Oferta programowa CCF została starannie dobrana do zainteresowań i potrzeb odbiorców. Nie zabraknie więc uwielbianych przez Polaków komediowych „evergreenów” oraz seriali familijnych i komediowych takich jak „Przyjaciele” czy „Seks w wielkim mieście” a także popularnych hitów filmowych. Polska jest drugim po Holandii rynkiem, który uruchomił stację Comedy Central Family.
Kanał dostępny jest dla abonentów większości platform cyfrowych i operatorów, docierając do około 6,1 mln gospodarstw domowych (dane telemetryczne). W czerwcu Comedy Central Family zaprezentowało nową oprawę wizualną oraz przeszło na emisję 16:9.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *