Telekomunikacja - Telefony - Promocje

#PLAYDLAWOŚP… czyli moc atrakcji w szczytnym celu

PLAY po raz kolejny nietuzinkowo włącza się we wsparcie Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego celem w tym roku będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Jak można pomóc? Wystarczy jak najdłużej oglądać livestream swoich ulubionych influencerów. Dodatkowo w ramach akcji można posłuchać specjalnej playlisty w TIDAL w Play i zgarnąć bilety na występ live Sarsy oraz otrzymać możliwość rozmowy z popularną piosenkarką. Dołącz do teamu #PLAYDLAWOŚP i pomagaj tak jak lubisz.
 

 
13 stycznia 2018 na stronie www.playdlawosp.pl. od godz. 20:00 rusza livestream teamu influencerów Play dla WOŚP, który potrwa aż 24 godziny. Każdy z internautów będzie miał okazję pomóc w zbiórce. Jak? To proste, wystarczy oglądać livestream popularnych youtuberów – im dłużej, tym więcej pieniędzy PLAY przekaże dla WOŚP.
Ponadto specjalnie na potrzeby akcji została stworzona dedykowana playliasta na TIDAL PLAY dla WOŚP. Za jej przygotowanie odpowiadają najpopularniejsi polscy influencerzy: Hej Łobuzy, Piotrek Ogiński (Kocham Gotować), Wujaszek i Ciocia Liestyle, Rezigiusz, Mówiąc Inaczej, loveandgreatshoe, Nervarien, Izak, MKRR, Gimper, Naruciak, Mandzio oraz Maciej kanału Z Dvpy. Słuchając playlisty w TIDAL w PLAY https://listen.tidal.com/playlist/391b9f76-7925-4563-a12d-0bb125da2e6a, każdy z użytkowników będzie miał okazję wygrać jedno z 7 podwójnych zaproszeń na specjalny występ live i spotkanie z Sarsą podczas 24 livestreamu Play dla WOŚP. W konkursie będą mogły wziąć udział osoby posiadające konto w TIDAL w Play i będą słuchać dedykowanej playlisty Play dla WOŚP, podczas której pojawi się pop up z pytaniem konkursowym. Konkurs startuje 9 stycznia 2018r. o godzinie 14 i potrwa do 11 stycznia 2018 r. do 23:59.
TIDAL
TIDAL to globalny serwis streamingowy z najwyższą jakością dźwięku HD, muzycznymi wideo w jakości HD i ekskluzywnymi materiałami przygotowanymi przez dziennikarzy muzycznych, ekspertów i gwiazdy – między innymi Alicię Keys, Beyonce oraz White Stripes. TIDAL dysponuje bogatą bazą utworów posiadając już ponad 50 milionów pozycji. Oprócz tego serwis oferuje playlisty tematyczne i pozwala słuchać ulubionych utworów na telefonach, tabletach, komputerach i odtwarzaczach sieciowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *