MediaZapowiedzi TV

Comedy Central Polska z doskonałymi wynikami

Comedy Central Polska nieustannie oferuje swoim widzom i fanom codzienną dawkę najlepszego humoru. W maju w grupie widzów 16-49 stacja zanotowała 0,537 SHR%, a najlepsze dni czerwca osiągały w tej grupie wynik 1,08 SHR%. Kanał skupia też rzeszę fanów w social mediach – obecnie FP Comedy Central liczy ponad 303,9 tys. fanów, a kanał na Instagramie 10,4 tys. obserwujących.

 

 

 

W czerwcu stacja może pochwalić się dwiema niestandardowymi kooperacjami komercyjnymi, m.in. z marką Acer, która jest partnerem majowego  Światowego Dnia Geeka i związanego z nim konkursu. W specjalnej akcji związanym z serialem „Teoria Wielkiego Podrywu” do wygrania są dedykowane graczom laptopy Acer Predator 17X oraz wyjątkowe gadżety związane z serialem. Ponadto zwycięzcy wezmą udział w sesji zdjęciowej ze Świętym Graalem Wszystkich Gamerów – Acer Predator 21X! Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zamieścić swoje zdjęcie w geekowskiej stylizacji w specjalnej aplikacji na FB lub na stronie http://www.comedycentral.pl/acer Konkurs trwa do 30.06.

Nie tylko ten serial staje się przestrzenią do kreatywnych kooperacji. Od 11.06. na antenie Comedy Central i na stronie www.comedycentral.pl zobaczyć można specjalny odcinek kultowej animacji dla dorosłych, „Blok Ekipa” z gościnnym udziałem wątków z nowego filmu „Transformers: Ostatni Rycerz”, którego premiera będzie miała miejsce 23 czerwca.  Brand Solutions wraz z dystrybutorem filmu UIP przygotował specjalny odcinek „Blok Ekipy”, w którym Szerszeń przeobrazi się w Szerszobota i wywoła niezłe zamieszanie „na dzielni”.

To nie koniec niespodzianek na antenie. Na początku lata na antenie Comedy Central zagoszczą zarówno najnowsze odcinki ulubionych hitów, m.in. „Przyjaciół”, czy „Latającego cyrku Monty Pythona”, jak i zupełnie nowe produkcje, czyli rodzinne perypetie uczuciowe w „Matka jest tylko jedna” i serial „Bezmocni” z Vanessą Hudgens opowiadający o przygodach pracowników firmy ubezpieczeniowej specjalizujących się w polisach chroniących przed szkodami spowodowanymi przez superbohaterów. Nie zabraknie również najnowszej lokalnej produkcji Comedy Central, czyli „Comedy Club” prezentującej zarówno uznanych twórców stand-up, takich jak Tomasz Jachimek, Katarzyna Piasecka, czy Wojciech Fiedorczuk, jak i artystów stawiający na scenie kabaretowej swoje pierwsze kroki.

PREMIERY:
MATKA JEST TYLKO JEDNA
Premiera: niedziela, 11 czerwca, godz. 21:30
Emisja: niedziele, godz. 21:30
Świat Nathana, młodego restauratora z Portland, zostaje wywrócony do góry nogami, gdy  okazuje się, że jego rozwiedziona matka wdała się w romans z jego najlepszym przyjacielem. Sprawy nabierają tempa, gdy ojciec Nathana prosi syna o pomoc w odzyskaniu byłej żony.

BEZMOCNI
Premiera: niedziela, 18 czerwca, godz. 21:00
Emisja: niedziele, godz. 21:00
Emily Locke (Vanessa Hudgens) dostaje pracę w firmie ubezpieczeniowej, która specjalizuje się w polisach chroniących zwykłych obywateli przed szkodami nieumyślnie wyrządzonymi przez superbohaterów. Razem z Teddym (Danny Pudi) i Ronem (Ron Funches) pracują również nad serią akcesoriów, mających ratować życie przed niespotykanymi niebezpieczeństwami.

NOWE ODCINKI:
LATAJĄCY CYRK MONTY PYTHONA
Emisja: soboty, godz. 21:00, 2 odc.
Sztandarowe dzieło legendarnej grupy Monty Pythona i jednocześnie klasyka sama w sobie. Każdy odcinek to seria krótkich, niepowiązanych ze sobą skeczy, które śmieszą do łez swoim absurdalnym żartem i czarnym humorem.  W przerwach pomiędzy scenami pojawiają się zabawne animacje autorstwa jedynego Amerykanina w grupie – Terry’ego Gilliama.

TEORIA WIELKIEGO PODRYWU
Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 16:00, 6 odc.
Kultowy już serial przedstawia zabawne perypetie grupy naukowców, którzy choć potrafią rozszczepić atom, nie mają pojęcia o życiowych realiach i stosunkach damsko-męskich. Odkąd do mieszkania naprzeciwko Leonarda i Sheldona wprowadziła się atrakcyjna Penny, wszechświat uzdolnionych fizyków poszerzył się o niezbadane obszary. W jednym z odcinków w rozwiązywaniu naukowych zagadek bohaterom pomaga również Stephen Hawking.

PRZYJACIELE
Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 19:00, 6 odcinki
Serial „Przyjaciele” opowiada o przygodach szóstki przyjaciół mieszkających na nowojorskim Manhattanie. Rachel jest pasjonatką mody z dobrego domu, która do Nowego Jorku uciekła prosto z przed ołtarza. Jej najlepsza przyjaciółka ze szkolnych lat, Monica to pedantyczna szefowa kuchni, z kolei Phoebe – artystyczna dusza z mocno pokręconą przeszłością. Ross jest paleontologiem, Joey gwiazdą opery mydlanej, a Chandler… po prostu Chandlerem. Mimo, iż wiele ich dzieli połączyła ich wyjątkowa przyjaźń, pełna radości, życiowych dylematów i przede wszystkim zabawnych nieporozumień.

PRZEPIS NA AMERYKAŃSKI SEN
Emisja: poniedziałki, godz. 22:00, 2 odc.
Lata 90. Tajwańska rodzina postanawia przeprowadzić się z Chinatown w Waszyngtonie do Orlando, aby zrealizować swoje marzenie i otworzyć kowbojski Steak House. Każdy z trzech członków rodziny boryka się z problemami wynikającymi z tak podjętej decyzji – Jessica Huang musi stawić czoła lokalnej nietolerancji wobec Azjatów, jej mąż Louis podejmuje próbę prowadzenia wymarzonej restauracji, a ich syn Eddie szuka sposobu, aby odnaleźć się w nowym otoczeniu i stać się lubianym dzieciakiem w szkole. Życie Azjatów na Florydzie w latach 90-tych okazuje się nie być usłane różami…

COMEDY CLUB
Emisja: wtorki, 22:00
Obowiązkowa pozycja na liście programów dla fanów dobrego stand-upu! Show nagrywany w Teatrze Sabat z udziałem publiczności, pozwala widzom stać się częścią najlepszego kanału komediowego w Polsce. Wśród stand-uperów zobaczymy prawdziwych mistrzów tej formy i artystów stawiających swoje pierwsze kroki na scenie, a to wszystko pod dyrygenturą arcymistrza i gospodarza programu – Michała Kempy. Comedy Club udowodnia, że ten się śmieje ostatni… kto wolniej kojarzy.

BROOKLYN 9-9, sezon 1
Emisja: środy, godz. 22:00, 2 odc.
Akcja serialu dzieje się na jednym z nowojorskich posterunków. Detektyw Jake Peralta (Andy Samberg) i jego koledzy zajmują się przede wszystkim flirtami, plotkami i rywalizacją o jak największą liczbę aresztowań. Sytuacja zmienia się, gdy ich nowym dowódcą zostaje Ray Holy (Andre Braugher). Dla kapitana z 30-letnim stażem najważniejsze jest bowiem przestrzeganie zasad i dyscyplina, zupełnie obce jego nowym podwładnym.

ZŁOTY DOTYK NATHANA, sezon 3
Emisja: soboty i niedziele, godz. 23:00
Amerykański komik Nathan Fielder występuje w charakterze doradcy biznesowego, który pomaga przedsiębiorcom poprawić rentowność prowadzonego biznesu poprzez wprowadzenie nowej,  nietypowej strategii. Jego propozycje wcielenia w życie dziwacznych planów marketingowych, takich jak stworzenie kawiarni o nazwie Dumb Starbucks czy wynalezienie jogurtu o zupełnie nowym smaku, potrafią wprowadzić właścicieli przedsiębiorstw w prawdziwie osłupienie. Jeszcze większe zdumienie wywołują wyniki jego starań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *