MediaZapowiedzi TV

„Comedy Central ratuje świat”. Nowa produkcja z udziałem komików

Czas świątecznych przygotowań nie zwalnia tempa, ale jest nadzieja na chwilę wytchnienia i dobrego humoru. Jeszcze w grudniu na kanale Comedy Central Polska na YouTube zadebiutuje nowa produkcja, w której znani komicy będą starali się rozwiązywać największe problemy współczesnego świata. Ponadto Comedy Central Family zaproponuje swoim widzom wyjątkową świąteczną ramówkę.

 

 

 

 

„Comedy Central ratuje świat” to wyjątkowo zabawny format, w którym osoby znane ze swojego komediowego talentu dyskutują na temat palących problemów współczesności. Pod lupę wezmą m.in. kwestie otyłości, globalnego ocieplenia czy terroryzmu. W programie wystąpią znani komicy: Michał Kempa, Katarzyna Kołeczek, Michał Pałubski, Ewa Błachnio, Karol Kopiec i Kinga Kosik-Burzyńska. Program jest polską wersją brytyjskiego formatu Comedy Central, „Comedians Solve World Problem”.

Premiera „Comedy Central ratuje świat” już 27 grudnia na kanale Comedy Central Polska na YouTube.

Najlepszych komediowych produkcje nie zabranie również na antenie! W te Święta ramówka Comedy Central Family obfitować będzie w angielski humor. Widzowie będą mieli okazję obejrzeć m. in. najpopularniejsze produkcje grupy Monty Pythona.

Już w środę, 25 grudnia o godz. 11:30 emisja „Żywotu Briana”, który uważany jest za jedną z najważniejszych komedii zespołu. Satyra odnosi się do tematyki religijnej, a główny bohater Brian ze wszystkich sił próbuje uwolnić się od podążającym za nim grona wiernych.

Z kolei dzień później, 26 grudnia o godz. 11:30 „Monty Python i Święty Graal”. Kultowa komedia przedstawia króla Artura oraz jego rycerzy, którzy wspólnie wyruszają  w poszukiwania Świętego Graala. Podroż bohaterów wypełniona jest rozmaitymi przygodami oraz niespodziewanymi zwrotami akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *