Technologia - Promocje

Computex 2019 i E3 2019 – dwie transmisje na żywo z wydarzeń organizowanych przez AMD

Firma AMD właśnie ogłosiła, że będzie transmitować na żywo swoje konferencje w trakcie nadchodzących targów Computex oraz E3 i serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do oglądania.

 

 

27 maja o godzinie 10:00 czasu lokalnego (4:00 rano czasu polskiego) rozpocznie się transmisja z głównego przemówienia targów Computex 2019, które należeć będzie do Dr. Lisy Su, czyli dyrektor generalnej i prezes AMD. To będzie pierwszy raz, gdy takie wystąpienie odbędzie się w trakcie konferencji prasowej poprzedzającej otwarcie targów. Zapraszamy na stronę poświęconą temu wydarzeniu, gdzie będzie można znaleźć transmisję: https://www.amd.com/en/events/computex

10 czerwca o godzinie 15:00 czasu lokalnego (północ z 10 na 11 czerwca czasu polskiego) będzie miała miejsce transmisja z imprezy p.t. „Next Horizon Gaming”, która odbędzie się w Los Angeles w trakcie targów E3 2019 i będzie prowadzona przez twórcę „The Game Awards”, czyli Geoff Keighley. Podczas tego wydarzenia prezes i dyrektor generalna AMD, Dr. Lisa Su zaprezentuje szczegóły nadchodzących produktów i technologii, które będą napędzać rozgrywkę na PC, konsolach i w chmurze w nadchodzących latach. Ponadto na scenie pojawią się także deweloperzy, którzy zaprezentują niepokazywane wcześniej treści z przygotowywanych przez siebie gier należących do najbardziej wyczekiwanych tytułów w tym roku. Transmisja z „Next Horizon Gaming” pojawi się na kanale AMD na YouTube. Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w imprezie AMD na E3 2019, to prosimy o kontakt.

Na tym samym kanale będzie można znaleźć powtórki z obu wydarzeń w ciągu ok. godziny po ich zakończeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *