Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Smartfony OnePlus nareszcie w Polsce!

NTT System podpisało umowę dystrybucyjną z OnePlus – marką smartfonów segmentu Premium. W ofercie polskiego partnera znajdą się początkowo dwa najnowsze modele, których światowa premiera odbywa się w połowie maja – OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro. Będą one dostępne w kilku wariantach rozmiaru pamięci oraz w różnych kolorach.

 

– Marka OnePlus jest obecna na światowych rynkach od kilku lat i w niektórych regionach już uzyskała bardzo wysoką pozycję. W Polsce dopiero wkracza na rynek za pośrednictwem NTT System, jako jedynego dystrybutora – mówi Grzegorz Kania, Pełnomocnik Zarządu ds. Urządzeń Mobilnych. – Dostawcę na tle innych wyróżnia – poza bardzo wysoką jakością produktów – formuła sprzedaży. Smartfony OnePlus są dostępne tylko w sieciach E-commerce, czyli u detalistów, którzy prowadzą sprzedaż przez Internet.

W ofercie NTT System będą początkowo dostępne konstrukcje OnePlus 7 Pro Mirror Gray w wersjach z pamięcią 6+128 i 8+256 oraz OnePlus 7 Pro Nebula Blue 8+256 i 12+256. Z końcem maja w sprzedaży pojawią się też modele OnePlus 7 Mirror Gray 6+128 i 8+256 oraz OnePlus 7 Pro Almond 8+256.

Smartfony pojawią się w internetowej sprzedaży sklepów elektronicznych.

OnePlus to chiński producent smartfonów. Marka która powstała w 2013 r. staje się coraz bardziej znana dzięki produktom adresowanym do najbardziej wymagających użytkowników. W Europie  zarówno w regionie WE oraz CEE pod względem popularności znajduje się na czwartym miejscu segmentu Premium.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *