Copernicus Cup w TVP2 i TVP Sport

Ten tydzień będzie obfitował w ważne wydarzenia sportowe. Poza Zimowymi IO i Ligą Mistrzów widzów TVP czeka również 4. mityng lekkoatletyczny Copernicus Cup.
 
15 lutego w Arenie Toruń odbędzie się 4. mityng lekkoatletyczny Copernicus Cup. Impreza zaliczana do IAAF World Indoor Tourzgromadzi najlepszą obsadę w historii. Najlepsi lekkoatleci z całego świata będą mogli sprawdzić formę przed nadchodzącymi halowymi mistrzostwami świata w Birmingham (1-4 marca).
W imprezie wezmą udział m.in. najlepsi polscy tyczkarze – Paweł Wojciechowski, który będzie walczył o pobicie swojego rekordu życiowego (5,86) i Piotr Lisek. Do zawodów zgłosił się także mistrz olimpijski w tej konkurencji – Thiago Braz.
W skoku wzwyż wystąpią trzy znakomite zawodniczki – obok Kamili Lićwinko zobaczymy liderkę światowych list Rosjankę Marię Lasickiene, która nie przegrała od 28 konkursów oraz Ukrainkę Julię Lewczenko.
Warto przypomnieć, że Telewizja Polska zakupiła od Polskiego Związku Lekkiej Atletyki prawa do pokazywania mistrzostw Polski i mityngów lekkoatletycznych rozgrywanych w naszym kraju. Umowa będzie obowiązywać do końca 2020 r.
Lekkoatletyka – Halowy mityng Copernicus Cup – Toruń. Czwartek, 15 lutego, godz. 18:45. TVP2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *