Filmy w Jedynce i Dwójce

John Malkovich mści się na Leonardo di Caprio, Jake Gyllenhaal musi wszystko zaczynać od nowa, Owen Wilson i Vince Vaughn zostają zwolnieni z pracy, a Colin Firth przeżywa traumę. W Dwójce Hugh Gran zakochuje się w Martine McCutcheon, a Colin Firth w Lúcii Moniz, Julia Roberts odwiedza Meryl Streep, a Kate Beckinsale i John Cusack spotykają się przypadkiem podczas przedświątecznych zakupów.
 

Weekendowy Hit Jedynki – „Człowiek w żelaznej masce”. Piątek, 9 lutego, godz. 21:35. TVP1.
Król Francji Ludwik XIV (Leonardo di Caprio) jest zauroczony narzeczoną syna muszkietera Atosa (John Malkovich) i pragnie ją uwieść. Wysyła go na wojnę, podczas której chłopak zostaje zabity. Zrozpaczony Atos postanawia pomścić śmierć syna. Pomagają mu w tym Portos (Gérard Depardieu) i Aramis (Jeremy Irons).
Hit na sobotę – „Do utraty sił”. Sobota, 10 lutego, godz. 20:15. TVP1.
Billy Hope (Jake Gyllenhaal) ma piękną i kochającą żonę Maureen (Rachel McAdams), uroczą córkę i wielkie osiągnięcia na ringu. Choć wydaje się to niemożliwe, w ciągu jednego dnia traci wszystko. Billy sięga dna, a jedynym sposobem, by się od niego odbić, jest rozpoczęcie wszystkiego od nowa.
„Stażyści”. Sobota, 10 lutego, godz. 22:25. TVP1.
Czterdziestolatkowie Nick (Owen Wilson) i Billy (Vince Vaughn) zostają zwolnieni z pracy. Kiedy Google ogłasza nabór na staż, mężczyźni zgłaszają się i zostają przyjęci. Okazuje się, że są najstarsi w grupie nowych pracowników.
Zakochana Jedynka – „Dlaczego porwałam swojego szefa”. Niedziela, 11 lutego, godz. 21:10. TVP1.
Anna Thonissen (Julia Hartmann) samotnie wychowuje dwuletnie bliźniaki. Pracuje jako kelnerka, ale traci posadę przez incydent z gościem baru. Nieoczekiwanie okazuje się, że ów arogancki mężczyzna może być jej nowym pracodawcą.
„Droga do zapomnienia”. Niedziela, 11 lutego, godz. 22:50. TVP1.
II wojna światowa. Brytyjski oficer Eric Lomax (Colin Firth) zostaje pojmany przez Japończyków i osadzony w obozie jenieckim. Podczas brutalnych przesłuchań Lomax ociera się o śmierć. Wiele lat później dowiaduje się, że jego oprawca nadal żyje.
„Fotograf”. Poniedziałek, 12 lutego, godz. 21:55. TVP1.
Współczesna Moskwa. Psychopatyczny seryjny morderca terroryzuje miasto. Śledczy trafiają na trop prowadzący do byłego garnizonu Armii Radzieckiej w Legnicy, do mrocznych wydarzeń z lat 70.

„Cała ona”. Piątek, 9 lutego, godz. 20:45. TVP2.
Zapalony sportowiec Zack Stiler (Freddie Prinze Jr.) jest najpopularniejszym chłopakiem w szkole. Pewnego dnia zakłada się z kolegą, że z dowolnie wskazanej dziewczyny uczyni królową balu maturalnego. Wybór pada na Laney Boogs (Rachael Leigh Cook), która do tej pory była obiektem drwin i żartów.
„To właśnie miłość”. Piątek, 9 lutego, godz. 22:30. TVP2.
Premier (Hugh Grant) zakochuje się w młodej pracownicy swojego biura (Martine McCutcheon), pisarz (Colin Firth) nawiązuje romans z portugalską sprzątaczką (Lúcia Moniz), a pewna dziewczyna mająca skomplikowane życie osobiste (Laura Linney) jest zauroczona kolegą z pracy (Rodrigo Santoro). Miłość jest wokół nas!
„Pamięć absolutna”. Niedziela, 11 lutego, godz. 20:10. TVP2.
Niedaleka przyszłość. Planety układu słonecznego zostały skolonizowane. Douglas Quaid (Arnold Schwarzenegger) jest prostym robotnikiem, mieszka na Ziemi. Jego życie wydaje się idealne – ma piękną i kochającą go żonę, oddanego przyjaciela, ładny dom i stałą pracę. Jednak co noc we śnie widzi siebie i nieznajomą kobietę spacerujących po Marsie…
Kino bez granic – „Sierpień w hrabstwie Osage”. Niedziela, 11 lutego, godz. 22:15. TVP2.
Trzy dorosłe córki (Julia RobertsJuliette LewisJulianne Nicholson) już dawno opuściły rodzinny dom. Kiedy dowiadują się, że ich ojciec popełnił samobójstwo, wracają do hrabstwa Osage na jego pogrzeb. W domu czeka je konfrontacja z przeszłością i matką (Meryl Streep).
Kino relaks – „Igraszki losu”. Środa, 14 lutego, godz. 22:25. TVP2.
Sara (Kate Beckinsale) i Jonathan (John Cusack) spotykają się przypadkiem podczas przedświątecznych zakupów. Spędzają razem romantyczny wieczór. Choć wydawałoby się, że mogą stworzyć idealną parę, rozstają się, wierząc, że jeżeli są sobie przeznaczeni na pewno znowu się spotkają.
„Chłopaki też płaczą”. Czwartek, 15 lutego, godz. 22:00. TVP2.
Peter Bretter (Jason Segel) porzucony przez swoją dziewczynę Sarę Marshall (Kristen Bell), próbuje o niej zapomnieć. Zranione serce postanawia wyleczyć na Hawajach. Nie spodziewa się, że spotka tam swoją ex i jej nowego chłopaka.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *