Ćwierćfinały League of Legends European Championship oraz rozgrywki European Masters 2019 w Polsat Games

Już w piątek i sobotę 5 i 6 kwietnia poznamy pierwsze rozstrzygnięcia w prestiżowym LEC. A od poniedziałku 8 kwietnia startują rozgrywki EU Masters, w których zobaczymy dwie najlepsze drużyny pierwszego sezonu Ultraligi – oficjalnej ligi regionalnej League of Legends. Transmisja wszystkich rozgrywek na antenie Polsat Games oraz w Internecie.

 

Wiosenny sezon LEC 2019 wkracza w decydującą fazę. W najbliższy weekend fani LoL-a zobaczą ćwierćfinały zmagań fazy play-off. W piątek 5 kwietnia o godzinie 17:45 w Polsat Games czeka nas starcie zwycięzców rundy pierwszej – Fnatic vs Splyce. A dzień później, w sobotę 6 kwietnia, zobaczymy mecz, którego stawką będzie bezpośredni awans do finału. Zmierzą się w nim G2 Esports i Origen, odpowiednio pierwsza i druga drużyna fazy zasadniczej. Przegrany tego spotkania będzie miał jeszcze jedną szansę do awansu tydzień później w półfinale, w którym zmierzy się ze zwycięzcą potyczki pomiędzy Fnatic i Splyce.

Transmisja sobotniego meczu od godziny 16:45 na antenie Polsat Games.

To jednak nie koniec emocji związanych z League of Legends. W kwietniu na antenie Polsat Games zobaczymy również rozgrywki European Masters 2019, w których wystąpią dwie najlepsze drużyny Ultraligi. Rogue Esports Club, jako zwycięzca pierwszego sezonu polskiej ligi LoL-a, rozpocznie swoje zmagania od fazy grupowej EU Masters. W tych europejskich rozgrywkach rywalizuje 16 drużyn, 13 z nich to zwycięzcy lig regionalnych League of Legends. O pozostałe 3 miejsca w fazie grupowej zmierzą się zespoły, które w swoich ligach zajęły drugie miejsce, wśród nich devils.one z polskiej Ultraligi.

Transmisja rundy wstępnej, w tym meczów devils.one, od 8 do 11 kwietnia od godziny 17:45 na antenie Polsat Games.

Transmisja fazy grupowej tydzień później również od 17:45. Mecze EU Masters, oprócz stałego składu ekspertów, skomentują Filip „Testree” Mątowski i Fryderyk „Veggie” Kozioł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *