Ćwierćfinały Pucharu Włoch w TVP Sport

Gdzie oglądać Puchar Włoch? W TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej! Rozgrywki wkraczają w fazę ćwierćfinałów. 21 stycznia pokażemy mecz Napoli – Lazio, a 22 stycznia Juventus – AS Roma. W kolejnym tygodniu spotkania AC Milan – Torino (28 stycznia) i Inter – Fiorentina (29 stycznia).

 

 

 

 

 

Napoli zmierzy się przed własną publicznością z Lazio Rzym. W zespole gospodarzy szansę na występ będą mieli dwaj Polacy – Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński. Neapolitańczycy w tym sezonie spisują się poniżej oczekiwań i nie będą faworytem we wtorkowym starciu.

Kto skomentuje mecz Napoli –Lazio? Spotkanie komentować będą Sławomir Kwiatkowski i Robert Podoliński. Transmisja spotkania od godz. 20:55 w TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej.

SSC Napoli – Lazio Rzym: szczegóły transmisji

Początek transmisji: wtorek, 21 stycznia, 20:55

Gdzie oglądać? W TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej

Komentarz: Sławomir Kwiatkowski i Robert Podoliński

Konfrontacja Juventusu z Romą to absolutny hit ćwierćfinałów Pucharu Włoch. Mistrzowie Włoch pokazali siłę w meczu 1/8 finału z Udinese, wygrywając 4:0. Z kolei rzymianie szalenie poważnie traktują rozgrywki pucharowe, ponieważ chcieliby ozdobić zakurzoną gablotę jakimś trofeum.

Kto będzie komentował mecz Juventus – Roma? spotkanie skomentuje duet Tomasz Jasina – Andrzej Strejlau. Transmisja spotkania od godz. 20:55 w TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej TVP Sport. Retransmisja od godz. 23:45 w TVP Sport.

Juventus – AS Roma: szczegóły transmisji

Początek transmisji: środa, 22 stycznia, 20:55

Gdzie oglądać? W TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej TVP Sport 

Komentarz: Tomasz Jasina, Andrzej Strejlau
Początek retransmisji: 23:45 (TVP Sport)

We wtorek 29 stycznia AC Milan podejmie Torino. We wcześniejszej rundzie zespół Stefano Piolego pokonał SPAL 3:0, a świetne spotkanie rozegrał Krzysztof Piątek. Polski napastnik strzelił gola i zanotował asystę.

Kto skomentuje mecz AC Milan – Torino? Spotkanie skomentują Aleksander Roj i Andrzej Strejlau. Spotkanie od godz. 20:45 w TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej.

AC Milan – Torino: szczegóły transmisji
Początek transmisji: 20:45
Gdzie oglądać? W TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej
Komentarz: Aleksander Roj i Andrzej Strejlau
Ciekawie zapowiada się mecz Interu i Fiorentiny, który zostanie rozegrany w środę 29 stycznia. Viola bardzo dobrze prezentuje się na początku roku, ale to mediolańczycy będą faworytem.

Kto skomentuje mecz Inter – Fiorentina?
Spotkanie komentować będą Szymon Borczuch i Marcin Żewłakow. Początek transmisji o godz. 20:45 w TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej.
Inter – Fiorentina: szczegóły transmisji
Początek transmisji: godz. 20:45
Gdzie oglądać? W TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej
Komentarz: Szymon Borczuch i Marcin Żewłakow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *