Cyberpunk 2077 — data premiery, nowy zwiastun oraz oferta przedsprzedażowa! (wideo)

CD PROJEKT RED przedstawia nowe szczegóły dotyczące gry Cyberpunk 2077 oraz rozpoczyna przedsprzedaż tytułu.

 

 

Premiera Cyberpunk 2077, rozgrywającej się w otwartym świecie przyszłości przygody studia CD PROJEKT RED, odbędzie się 16 kwietnia 2020 roku. Gra ukaże się równocześnie na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Zamów w przedsprzedaży

W przedsprzedaży można kupić również Edycję Kolekcjonerską. W jej skład wchodzą m.in.: 25-centymetrowa figura przedstawiającą główną postać gry, unikatowy steelbook oraz artbook wydany w twardej oprawie. Zawartość edycji dopełnia specjalne kolekcjonerskie pudełko inspirowane wyglądem megabloków Night City.

 

 

Studio CD PROJEKT RED udostępniło również filmowy zwiastun, który — poza spojrzeniem na fabułę — ujawnia postać Johnnego Silverhanda. Wyglądu, a w anglojęzycznej wersji gry także głosu, legendarnemu rockerboyowi użyczy Keanu Reeves — odtwórca głównej roli w trylogii Matrix, serii John Wick oraz w filmie Johnny Mnemonic. Aktor zaangażowany jest również w sesje motion-capture.

 

 

Więcej szczegółów na temat gry Cyberpunk 2077 należy spodziewać się w trakcie tegorocznych targów E3, które odbędą się w dniach 11-13 czerwca w Los Angeles. Jedną z zaplanowanych na ten czas atrakcji będą zamknięte pokazy rozgrywki na żywo dla przedstawicieli mediów i partnerów biznesowych, które odbędą w West Exhibit Hall. Wszyscy odwiedzający E3 będą mogli natomiast zobaczyć nowe fragmenty z gry na stoisku zlokalizowanym w South Exhibit Hall.

Nowe informacje na temat gry oraz szczegóły na temat obecności studia na targach E3 2019 publikowane będą na bieżąco na oficjalnej stronie gry, jak również na Facebooku iTwitterze.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *