Zapowiedzi TV

Cykl "Cyberwojny przyszłości" we wrześniu na CBS Action

Przyszłość Ziemi i jej mieszkańców rysuje się w czarnych barwach – przynajmniej w wyobraźni reżyserów i scenarzystów wrześniowego cyklu Cyberwojny przyszłości. W nadchodzącym miesiącu zobaczymy aż osiem premier, w których ludzkość będzie musiała stawić czoła nieuchronnej zagładzie – czy to z ręki Marsjan („Wojna światów” i „Wojna światów 2: Nowa fala”, wyprodukowane przez kultową wytwórnię Asylum), cyborgów („Terminatorzy”) czy też potężnej rasy roboto-kosmitów („Transmorferzy”). Na premiery wypełnionych akcją filmów kanał CBS Action zaprasza we wrześniu, w każdą środę i czwartek o 21:00.
 
TERMINATORZY 6 września o 21:00
Niewielki oddział ruchu oporu walczy z cyborgami, które przejęły władzę nad całą planetą.
Występują: Jeremy London, A. Martinez, Paul Logan
MAX KNIGHT: ULTRASZPIEG 7 września o 21:00
Młody, zdolny szpieg nowej generacji jest ostatnią deską ratunku dla całej ludzkości – musi on stawić czoła geniuszowi komputerowemu, który za cel postawił sobie zniszczenie całego świata.
Występują: Michael Landes, Rachel Blakely, Brooke Harman
TRANSMORFERSI 13 września o 21:00
Rasa robotów-kosmitów podbiła Ziemię i zmusiła ludzkość do ukrycia się. Po kilkuset latach całkowitej dominacji kosmitów, niewielka grupa ludzi zarysowuje plan, który pozwoli na pokonanie robotycznych okupantów w ostatecznej walce pomiędzy człowiekiem a maszyną.
Występują: Matthew Wolf, Amy Weber, Shaley Scott
TRANSMORFERSI: UPADEK LUDZKOŚCI 14 września o 21:00
Prequel Transmorfersów. Roboty-kosmici atakują Ziemię i ostatecznie zmuszają ludzi do schronienia się pod powierzchnią planety. Początkowo jednak ataki robotów pozostają niezauważone niemal przez nikogo – poza doktor Jo Summers, która szybko zaczyna podejrzewać to, co wiedzą już przedstawiciele rządów na całym świecie: oto nadchodzi koniec Ziemi takiej, jaką znaliśmy.
Występują: Bruce Boxleitner, Jennifer Rubin, Shane Van Dyke
WOJNA ŚWIATÓW 20 września o 21:00
W tej uwspółcześnionej ekranizacji powieści H. G. Wellsa ludzka cywilizacja zostaje skazana na zagładę, gdy rasa superkosmitów atakuje Ziemię. W mgnienu oka olbrzymie kroczące machiny bojowe pokrywają powierzchnię Ziemi, by niszczyć wszystko, co spotkają na swej drodze. Podczas gdy miasta obracane są w perzynę, a ludzie giną w zatrważającym tempie, jeden człowiek zmaga się z niełatwym zadaniem odnalezienia broni, która mogłaby odmienić losy ludzkości.
Występują: C. Thomas Howell, Peter Greene, Rhett Giles
WOJNA ŚWIATÓW 2: NOWA FALA 21 września o 21:00
Dwa lata po inwazji Marsjan, najgorszy koszmar George’a Herberta staje się rzeczywistością: najeźdźcy powrócili. Podczas gdy druga fala ataku śmiercionośnych, marsjańskich machin niszczy to, co pozostało z Ziemi, sojusz sił militarnych przygotowuje odważny atak na samą Czerwoną Planetę. Po raz kolejny losy ludzkości wiszą na włosku.
Występują: C. Thomas Howell, Christopher Reid, Kim Little
NA KRAWĘDZI JUTRA 27 września o 21:00
Kiedy wrogie obiekty latające zaczynają atakować Ziemię w celu jej zniszczenia, ludzkość musi walczyć o przetrwanie. Podczas gdy ważą się losy największej bitwy, kilku astronautów wślizguje się na statek-matkę, by odkryć tam portal prowadzący do rodzimej planety najeźdźców. Astronauci zostają brutalnie zamordowani – przedtem jednak udaje im się przesłać na Ziemię informację o swoim odkryciu. Nie widząc innego wyjścia, Ziemianie wysyłają przez portal elitarny zespół żołnierzy i naukowców. Ich zadaniem będzie walka z inwazją u samego jej źródła..
Występują: Kelly Hu, Anthony Marks, Robert Picardo
AMERICAN WARSHIPS: POCZĄTEK INWAZJI 28 września o 21:00
Kiedy flota tajemniczych statków rozpoczyna wojnę przeciwko Ziemi, na barkach załogi USS Iowa, ostatniego amerykańskiego okrętu wojennego, spoczywa ciężar zatrzymania globalnej zagłady
Występują: Mario Van Peebles, Carl Weathers, Johanna Watts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *