„Dżentelmeni i wieśniacy” w czwartkowe wieczory na antenie TTV

Po sukcesie „Dam i wieśniaczek. PL”, jesienią w TTV szlakiem przetartym przez panie wyruszą tym razem panowie. Przekonamy się, że nie tylko płeć piękna ma odwagę zmierzyć się z zaskakującą rzeczywistością życia na wsi i luksusowym wielkomiejskim stylem.
 
W nowej serii „Dżentelmeni i wieśniacy” męska duma mieszczan zostanie skonfrontowana z surową rzeczywistością wsi. Czy łatwo im będzie się przesiąść z wypasionej fury na… furmankę czy ciągnik?  Jak na wielkomiejskich salonach odnajdą się wiejscy gospodarze? Formuła  doskonale znanego widzom programu pozostaje ta sama.  Dwóch mężczyzn z krańcowo różnych światów zamieni się rolami i życiem. Po trzech dniach okaże się, czy  do bycia dżentelmenem wystarczy mieć  wypchany portfel,  luksusowe auto i piękne kobiety u boku?  Panowie trafią w miejsca, które znali jedynie ze słyszenia.
W pierwszym odcinku poznamy Michała, który z natury jest łowcą i liderem. Prowadzi agencję modelek w Warszawie. Dodatkowo zarządza międzynarodową firmą transportową. Spełnia się również jako model. Piękne kobiety, szybkie samochody, dalekie podróże, polowania i drogie gadżety to dla niego standard. Jak kierujący na co dzień ludźmi dżentelmen, podporządkuje się nielogicznym poleceniom? Czy mężczyzna, którego pasją są polowania, zabije gołymi rękami zwierzę? Czy niespodzianka w miejskim stylu, zyska uznanie na wsi? Czy Pewny siebie, muskularny biznesmen wyjdzie cało z pojedynku z lokalnymi osiłkami?
Miejskim wyzwaniom stawi czoła Robert,  z warmińsko-mazurskiej wioski Buczyniec. Jest skromnym i pracowitym wulkanizatorem z zacięciem do majsterkowania. Jako jedyny zarabia na utrzymanie rodziny. Niewielkie dochody nie pozwalają rodzinie na remont domu. Brak kanalizacji i toalety to dla Roberta codzienność, do której przywykł. Jak odnajdzie się w tętniącej życiem Warszawie i luksusowym apartamencie dżentelmena? Przekona się o swoich szansach na karierę modela podczas sesji fotograficznej.  Na co przeznaczy otrzymane pieniądze – na siebie czy czekającą w domu rodzinę?
Robert i Michał  żyją w skrajnie odmiennych światach. Różnią ich też temperamenty. Czy podczas spotkania finałowego uda im się nawiązać nić porozumienia?
Tej jesieni w TTV kolejny program pełen kontrastów i ekstremalnych doświadczeń dla wszystkich stron.
Premiera 31 sierpnia,  czwartek, godz. 22:30
Powtórka: sobota godz.21:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *