Cykl „Straszne wakacje” w Canal+

W lipcu i sierpniu w Canal+ na widzów czeka masa mocnych wrażeń. Przed nami horrorowe piątki, zawsze o 22:30, które przyprawią o gęsią skórkę. Pośród premier m.in. „Nieznajomi: Ofiarowanie” oraz „The Lodgers. Przeklęci”.

 

 

 

Nieznajomi: Ofiarowanie

Premiera: 5 lipca o 22:30 w Canal+

Sequel horroru „Nieznajomi” z 2008 roku. Czteroosobowa rodzina organizuje biwakowanie w parku kempingowym, położonym w oddalonym lesie. Wkrótce dobra zabawa zostaje przerwana przez trójkę zamaskowanych psychopatów szalejących na terenie parku.

The Lodgers. Przeklęci

Premiera 12 lipca o 22:30 w Canal+

Z zewnątrz posiadłość Loftus Hall wydaje się typową XVIII-wieczną willą, nieco oddaloną na uboczu. Jednak według lokalnej legendy, dom jest przeklęty i nawiedzony przez jego dawnych mieszkańców – The Lodgers. Przekonują się o tym na własnej skórze Rachel i jej brat bliźniak – Edward, którzy zamieszkują w Loftus Hall po tragicznej śmierdzi rodziców.

Korytarzem w mrok

Premiera 19 lipca o 22:30 w Canal+

Amerykańsko-hiszpański film opowiadający historię nastoletniej Kit, która trafia do tajemniczej szkoły z internatem Blackwood. Dziewczyna wraz z koleżanką odkrywają sekrety skrywane w murach starej posiadłości.

Wiedźma

Premiera 26 lipca o 22:30 w Canal+

Uczennica liceum, która cierpi na amnezję próbuje odkryć, co się z nią stało. Wszystko to prowadzi ją do głębszych kłopotów, ujawniając ciemność, której nie mogła sobie wyobrazić.

Delirium

Premiera 2 sierpnia o 22:30 w Canal+

Tom spędził kilkanaście lat na zamkniętym leczeniu w zakładzie psychiatrycznym. Lekarze warunkowo pozwolili mu opuścić szpital i zamieszkać w rezydencji zmarłych rodziców, ograniczając opiekę do codziennego telefonicznego nadzoru. Ogromny, opustoszały dom początkowo budzi fascynację Toma i daje wiele możliwości cieszenia się odzyskaną wolnością. Jednak po pewnym czasie mężczyzna odkrywa, że w budynku dzieje się coś niepokojącego.

Smakosz 3

Premiera 16 sierpnia o 22:30 w Canal+

Co 23 lata krwiożerczy Smakosz wyrusza na polowanie. Jego ulubiona zwierzyna łowna to ludzie, których ciała uważa za bardzo smakowite. Aktualnie na celownik bierze społeczność lokalnych farmerów.

Powrót z zaświatów

Premiera 23 sierpnia o 22:30 w Canal+

Joe (tej roli Nicolas Cage) to samotny kierowca owładnięty tęsknotą za zmarłą żoną i córką. Pewnego dnia na opuszczonym parkingu przy autostradzie spotyka kobietę, która prosi go o pomoc w przywróceniu do życia swojej córki pogrążonej w śpiączce. Razem próbują przywołać duszę dziewczyny. Kiedy zabiegi obdarzonej paranormalnymi …

Dark Web: Usuń znajomego

Premiera 30 sierpnia o 22:30 w Canal+

Dwudziestoletni chłopak znajduje w swoim nowym laptopie folder pełen ukrytych plików, wraz z przyjaciółmi zostaje wepchnięty w otchłań czarnej sieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *