MediaPlatforma Canal+/ Canal+ PolskaZapowiedzi TV

„Hillary” już od 4 maja w Canal+

Już w najbliższy poniedziałek 4 maja o godz. 21:30 w Canal+ odbędzie się premiera czteroodcinkowego serialu dokumentalnego „Hillary”, który opowiada o życiu Hillary Clinton, a także jej drodze do porażki w wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych w 2016 roku. Film miał swoją premierę na festiwalu Sundance, a następnie na Berlinale.

 

 

 

W cztery lata od rozpoczęcia słynnej kampanii, która doprowadziła do wyboru Donalda Trumpa na 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych, pojawia się “Hillary” – czterogodzinny dokument poświęcony wielkiej przegranej tej potyczki. 4-odcinkowa seria dokumentalna wyreżyserowana przez Nanette Burnstein skupia się na kilku kluczowych okresach z życia Hillary Clinton – od dzieciństwa, przez studia, aż po rolę senatorki, pierwszej damy i żony prezydenta uwikłanego w skandal obyczajowy.

Widzowie znajdą w nim fragmenty 35-godzinnego wywiadu, którego była sekretarz stanu USA udzieliła twórcom produkcji. Reżyserka dokumentu miała do wykorzystania ponad 1700 godzin nagrań, które pokazywały kulisy kampanii prezydenckiej w 2016 roku.

Premiera 1. odcinka dokumentu „Hillary” już 4 maja o godz. 21:30 tylko w CANAL+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *