Prasa - Ksiązka

Czerwcowe wydanie Metal Hammera w sprzedaży!

Pierwsze letnie wydanie magazynu Metal Hammer właśnie trafiło do punktów sprzedaży. Najwięcej uwagi poświęcono tym razem zespołowi Ghost. Ich najnowszy, znakomity album „Prequelle” ukazuje się już 1 czerwca.

Wśród kolejnych tematów warto wyróżnić teksty poświęcone takim artystom/zespołom jak Orange Goblin, Snowy Shaw, Graveyard, Gus G, Tremonti, Candlemass, Lunatic Soul, Yob czy Osada Vida. Przygotowano także studio raport z nagrań nowego albumu Marduk.

Przy okazji tego ostatniego zespołu redaktor naczelny zastanawia się we wstępniaku: „Gdy oddawałem do druku ten numer Metal Hammera przyznam, że przemknęła mi przez myśl historia, która miała miejsce kilka dni temu w Rzeszowie – odwołanie koncertu Marduk… Nikt chyba nie ma wątpliwości, że to zespół bezkompromisowy, który część swojego wizerunku zbudował lata temu na szokowaniu ludzi, ale – na boga – żeby posuwać się do przestępstwa (włamanie i kradzież wodomierza) tylko po to by państwowe organy mogły oficjalnie zablokować koncert?! Coś tu nie gra, i to niekoniecznie Marduk…”

Jak zawsze nie zabrakło stałych rubryk – recenzji płytowych, koncertowych i książkowych, Na Zachód Od Metalu i Die Young

Metal Hammer 6/2018
Zgrzyt 3
Hard Fax 4
Ghost 8
Orange Goblin 12
Snowy Shaw 14
Graveyard 16
Gruesome 18
Gus G 20
Tremonti 22
The Amorettes 24
Bleeding Through 25
Candlemass 28
Lunatic Soul 30
Monument 32
Na Zachód Od Metalu 34
Book Zapłać 43
Kingdom 44
Yob 46
Rivers Of Nihil 48
Mortiis 50
The Damned 54
Studio Raport: Marduk 56
Album Miesiąca 59
Recenzje 60
Jakubik 66
Editors 68
Osada Vida 70
Live: Rainbow 72
Steel Habit 73
Die Young 74

Metal Hammer – strony oficjalne:
Aktualne oraz archiwalne numery pisma można zamówić w sklepie internetowym Metal Mind Shop:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *