Paramount Network na razie nie w Polsce

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, koncern Viacom International Media Networks przeprowadza globalny rebranding niektórych stacji ze swojego portfolio, zastępując je kanałem rozrywkowym Paramount Network. – Na tę chwilę nie planujemy rebrandingu, nie wykluczamy tego w przyszłości – wyjaśnia Denis Pluskota, PR manager VIMN Polska.

 

 

 

W USA na początku roku Paramount Network zastąpił istniejący od 15 lat Spike, kanał z ofertą rozrywkową, który opisywano jako odważny, angażujący i przekraczający granice. Ramówka Paramount Network to przede wszystkim współczesne filmy i seriale oraz programy rozrywkowe. Natomiast 10 czerwca br. w Hiszpanii marka ta zastąpi filmowy Paramount Channel.

Paramount Channel w wersji HD jest dostępny także w Polsce, od marca 2015 roku – wtedy zniknął jego poprzednik, czyli Viacom! Blink (wspólny z Endemolem projekt rozrywkowy dla kobiet). W ofercie kanału znajdują się produkcje filmowe wytwórni filmowej Paramount Pictures, należącej do grupy mediowej Viacom.

– Na tę chwilę nie planujemy rebrandingu Paramount Channel w Paramount Networks, natomiast nie wykluczamy takiego działania w nieokreślonej przyszłości wyjaśnia portalowi Wirtualnemedia.pl Denis Pluskota, PR manager VIMN Polska.

źródło:Wirtualnemedia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *