Świętuj Dzień Matki z Romance TV

Dzień Matki to niezwykle ważne święto i choć o naszych Mamach pamiętać powinniśmy codziennie, to w tym dniu zadbajmy o nie szczególnie. Romance TV z tej okazji przygotował dwie wspaniałe premiery, które pozwolą się zrelaksować i zapomnieć o codziennych troskach, a wszystko oczywiście z przymrużeniem oka. Zaczynamy w sobotę o godz. 20:00.

 

 

26 maja Romance TV podziękuje wszystkim kochanym Mamom za ich codzienne poświęcenie i miłość. Dzień Matki osłodzą premiery "Wakacje od życia" i "Pogoń za szczęściem". Emisję filmów, które udowodnią, że każda mama jest niezastąpiona rozpoczniemy o godzinie 20.00.

Wakacje od życia – premiera, sobota, 26 maja, g. 20:00

Caro ma ostatnio sporo zmartwień – praca jako kierowca taksówki nie daje jej satysfakcji, życie osobiste też nie układa się jej najlepiej. Kobieta ma kłopoty związane z mężem i synem. Gdy Caro stara się niezauważenie sprowadzić rozmowę ze swoją matką na temat rezydencji dla seniorów "Z widokiem" dziarska staruszka, przerażona taką perspektywą, decyduje się na desperacki krok, a mianowicie na ucieczkę. Zamierza pojechać w miejsce, gdzie niegdyś ukryła mroczną tajemnicę. Nie doceniła jednak swojej rodziny, gdyż jej córka i wnuk podążają za nią. Rozpoczyna się pełna przygód podróż do przeszłości.

Pogoń za szczęściem – premiera, sobota, 26 maja, g. 21:50

Jella i jej mąż Klaus zdecydowali się zamieszkać w pobliżu swoich dorosłych dzieci, przez co mają nadzieję, że ich życie rodzinne będzie równie intensywne jak dawniej. Niestety dzieci mają kompletnie inne plany. Hilke, Momme i Fine mają swoje życie i wcale nie chcą, by matka nadmiernie się w nie mieszkała. Jella jednak ma nowy pomysł: niech dzieci jak najszybciej postarają się o wnuki! Gdy Jella zdaje sobie sprawę, że posunęła się zbyt daleko, okazuje się, że na skruchę jest o wiele za późno.

Na premiery w cyklu „Mama jest najlepsza!” Romance TV zaprasza w sobotę, 26 maja, od g. 20:00.

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Charlotte Link, Ingi Lindström, Barbary Wood, Utty Danelli, Emilie Richards oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami to m.in. „Nauczyciel”, „Górski lekarz”, „Elisa z Rivombrosy”, „Burza uczuć”, „Danni Lowinski”, „Misja: Życie!”, „Wszystko dla Pań”, „Kochanki” czy obsypana nagrodami australijska produkcja „Tatusiowie na medal”.

Romance TV należy do Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Kanał dostępny jest w Niemczech, Austrii, w Szwajcarii, w Polsce, na Węgrzech i w Rumunii. Polska była 4. krajem, w którym uruchomiono kanał. Za dystrybucję Romance TV w Polsce, od stycznia 2015, na zlecenie Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na platformach nc+ i Cyfrowy Polsat, a także w Orange TV i w największych sieciach kablowych, m.in. w UPC, Vectra, TOYA oraz w nowej usłudze Play Now. Ambasadorką i prezenterką kanału jest aktorka Aleksandra Woźniak.

romance-tv.pl

facebook.com/RomanceTVCzasNaUczuci

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.