Czerwcowy numer „Dziecka” z kuponami rabatowymi z okazji Dnia Dziecka

W najnowszym wydaniu miesięcznika „Dziecko”, które pojawiło się na rynku dziś – we wtorek, 8 maja br., znalazły się kupony rabatowe na zniżki do -50% w sklepach stacjonarnych i internetowych. Będzie można wykorzystać je podczas Weekendu Zniżek poprzedzającego Dzień Dziecka – w dniach 25-27 maja br.
 

 
„Ważny temat” tego numeru to oczywiście Dzień Dziecka – rodzice podpowiadają jak sprawić, aby 1. czerwca był miły i wyjątkowy zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W tym wydaniu czytelnicy przeczytają również porady dotyczące wakacyjnych wyjazdów z maluchami – dowiedzą się m.in. jak przygotować się do lotu samolotem z niemowlakiem, a także znajdą propozycje najlepszych kremów z filtrem. W czerwcowym numerze „Dziecka” redakcja podpowiada też, jak zadbać o prywatność dziecka w sieci, jak sprytnie rozpocząć naukę drugiego języka oraz jak bezpiecznie nosić dziecko w chuście.
Jak zawsze w miesięczniku „Dziecko” redakcja zamieściła wiele porad ekspertów: w nowej rubryce położna podpowiada, jak pielęgnować noworodka, hematolog wyjaśnia, co leczy krew pępowinowa i kiedy warto ją bankować, a fizjoterapeutka tłumaczy, dlaczego ruch jest podstawą rozwoju dzieci. W wydaniu znalazł się również fragment książki „Spokojni rodzice, szczęśliwe dzieci” – o tym jak nie być rodzicem-helikopterem (tytuł ukazał się w cyklu „Biblioteka Troskliwych Rodziców”, któremu patronuje magazyn „Dziecko”).
Czerwcowe wydanie miesięcznika „Dziecko” można kupić w cenie 1,50 zł.
Numer jest promowany w radiu (radiostacje Agory) oraz w kinach sieci Helios. Za kreację kampanii odpowiada Dział marketingu pionu Czasopisma Agory.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *