Ewa Minge na okładce trzeciego numeru kwartalnika „Opiekun”

We wtorek, 8 maja br. na rynku pojawił się trzeci numer kwartalnika „Opiekun” – pisma skierowanego do osób, które na stałe opiekują się bliskimi. W wydaniu znalazły się m.in. informacje o prywatnej opiece domowej, wskazówki dotyczące pomocy osobom tracącym wzrok i wyjaśnienie formalności związanych z wyjazdem do sanatorium.
 

 
Na okładce najnowszego wydania pisma „Opiekun” znalazła się Ewa Minge – projektantka mody i założycielka fundacji Black Butterflies wspierającej chorych na raka, która w rozmowie z Angeliką Swobodą opowiada o tym, jak ważne w chorobie jest wsparcie drugiego człowieka. Ponadto w numerze znalazło się m.in. wademekum opieki nad osobą tracącą wzrok – opisy dysfunkcji wzroku, rozmowa z psychologiem z Polskiego Związku Niewidomych oraz przegląd gadżetów, które ułatwią życie osobie słabowidzącej. Czytelnicy dowiedzą się także, jak dbać o osoby cierpiące na choroby otępienne, jak wybrać odpowiedni balkonik rehabilitacyjny i jak połączyć opiekę nad bliskimi z pracą zawodową.
W wydaniu znalazło się także wiele porad ekspertów: psycholog wyjaśnia, jak radzić sobie z poczuciem winy, które odczuwają opiekunowie oraz ich podopieczni, mgr pielęgniarstwa podpowiada, jak nie dopuścić do pojawienia się odleżyn u osób przewlekle chorych, a fizjoterapeutka radzi, jak postępować, gdy chory upadnie.
Kwartalnik w cenie 9,99 zł i w objętości 116 stron będzie dostępny na rynku przez trzy miesiące. Aktualne wydanie, roczną prenumeratę lub archiwalne numery pisma „Opiekun” można zamówić za pośrednictwem strony internetowej Kulturalnysklep.pl lub pod numerem telefonu 22 555 44 00.
Partnerem tytułu jest firma SENI.
Wydanie wspiera promocja w radiu (radiostacje Agory), w prasie (czasopisma Agory, „Wysokie Obcasy”, „Nasze Zdrowie”, „Senior”), na nośnikach reklamy zewnętrznej (panele Citylight AMS, CityInfo) oraz w kinach sieci Helios. Kreację kampanii przygotował Dział marketingu pionu Czasopisma Agory.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *