Czerwcowy Playboy już w kioskach

W piątek 18 maja do kiosków trafił nowy Playboy, wydanie czerwcowe. Na okładce Justyna Żyła, o czym pewnie już wiecie, ale w numerze naprawdę sporo ciekawych rzeczy, także poza sesją z gwiazdą.
 

 
Co w czerwcowym PLAYBOYU?
Oddajmy głos szefowi redakcji, który we wstępniaku pisze: „Czasami trzeba powiedzieć tak, np. nowym wyzwaniom. Weźmy jednego z naszych bohaterów, Lee Childa. Kiedy zwolniono go z BBC, zamiast płakać nad losem, rzucił wszystko i wyjechał z rodziną do Stanów. Tam napisał pierwszą powieść z Jackiem Reacherem…
Wedle wyliczeń dziennikarzy z „Daily Express”, co cztery sekundy ktoś na świecie kupuje jego powieść. Denis Urubko mógł zostać w Kazachstanie prostym rolnikiem, ale góry nie dawały mu spokoju. Dziś jest jednym z najlepszych himalaistów na świecie. Podobnie zresztą Justyna Żyła (sesja zza kulis TUTAJ – przyp.red.). Szuka siebie na nowo. I robi to odważnie, czego dowodem nasza sesja.
My także podjęliśmy wyzwanie i się zmieniamy. Pewnie już to zauważyliście. W tym numerze dla przykładu wydłużyliśmy sekcję motoryzacyjną. Nasz spec od samochodów Rafał Jemielita ma przecież tyle pomysłów w głowie, że żal nie dawać im miejsca.
Ale nie tylko im. Dlatego stworzyliśmy nowy dział Ludzie. Znajdziecie w nim – co miesiąc (!) – wielki wywiad, reportaż i profil intrygującej osobowości. A to jeszcze nie koniec. W tym numerze PLAYBOYA znajdziecie ekstra dodatek, który przed mundialem przyda się nie tylko fanom piłki. Zaplanowaliśmy dla was także bardzo fajny konkurs, czyli skutecznie połączymy przyjemne z pożytecznym.

Co w czerwcowym numerze PLAYBOYA:

Dziewczyna miesiąca – Sara Boruc Mannei
20 pytań do duetu PRO8L3M
Krótka piłka z Tomaszem Kucharem
Wywiad miesiąca z Denisem Urubko
Reportaż – Czarna głębia
Profil – Jack Ma
Playmate – Megan Samperi
Seks – Facet zmiennym jest
Technologia – Wszystkie grzechy Facebooka
Rozmowa z Lee Childem
Historia: porno i zbrodnia
10 PLAYBOYA: Turystyka z Hanem Solo
NIEZBĘDNIK: Hotele PLAYBOYA
Dodatek na Mundial

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *