Czerwiec na kanale CBS Europa

W nadchodzącym miesiącu CBS Europa zaprasza na dwa specjalne cykle filmowe. Pierwszy z nich to spotkanie z filmowymi adaptacjami powieści Nory Roberts – Nora Roberts: kolekcja. W każdą sobotę o 21:00 w ramach cyklu zaprezentowane zostaną trzymające w napięciu romantyczne thrillery takie jak „ Nora Roberts: Zorza polarna” czy „Nora Roberts: Noc na bagnach Luizjany” .
 

Drugi z czerwcowych cykli to Niedzielne miniserialeOd 3 czerwca w każde niedzielne popołudnie na widzów kanału CBS Europa czeka wyjątkowy, premierowy seans znakomitych miniseriali. W ramach cyklu będzie okazja, aby obejrzeć aż cztery premiery:  dramat „Jessica” z Samem Neillem, dramat fantasy „Strażnik opowieści”, dramat historyczny „Lew w zimie” w reżyserii Andrieja Konczałowskiego z Glenn Close, Patrickiem Stewartem i Jonathanem Rhys Meyersem w rolach głównych, a także „Nowy świat”, dramat historyczny z Jamiem Dornanem.

 

Nora Roberts: kolekcja

Thrillery romantyczne na podstawie powieści Nory Roberts

w każdą sobotę o 21:00:

Nora Roberts: Zorza polarna
2 czerwca
Występują: LeAnn Rimes, Eddie Cibrian, Rosanna Arquette

Meg Galligan jest pilotką mieszkającą w małym miasteczku na Alasce. Pewnego dnia dowiaduje się, że ojciec, który porzucił ją kiedy była dzieckiem, tak naprawdę został zamordowany. Nate Burns, nowy szef policji, który właśnie przybył z Baltimore i zmaga się
z własnymi demonami, pracuje z Meg. Gdy rodzi się między nimi uczucie, muszą znaleźć zabójcę jej ojca, który wciąż jest na wolności.

Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/nora-roberts-zorza-polarna

Nora Roberts: Noc na bagnach Luizjany

9 czerwca

Występują: Jerry O’Connell, Lauren Stamile, Faye Dunaway

Delcan Fitzpatrick kupuje Manet Hall pomimo plotek, że dom w Nowym Orleanie jest nawiedzony. Mężczyzna zaczyna odkrywać mroczne tajemnice sprzed wieku ukryte w murach domostwa – sekrety strachu, morderstwa i rozpaczy. Musi rozwikłać zagadkę zabójstwa, aby uratować siebie i Lenę Simone, kobietę, w której się zakochał.

Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/nora-roberts-noc-bagnach-luizjany

Nora Roberts: W samo południe

16 czerwca

Występują: Emilie de Ravin, Ivan Sergei, Cybill Shepherd

Phoebe MacNamara jest jedną z najlepszych policyjnych negocjatorek w branży. Kiedy musi odwieść samobójcę od skoku z krawędzi budynku, spotyka Duncana Swifta. Phoebe ze względu na bycie samotną matką oraz swoją pracę, nie chce rozpoczynać związku. Ostatecznie daje się ponieść uczuciu. Jednak musi stawić czoła psychopatycznemu zabójcy, który zagraża jej samej i nowo odkrytemu szczęściu.

Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/nora-roberts-samo-poludnie

Nora Roberts: Triumf pamięci

23 czerwca

Występują: Brittany Murphy, Jason Lewis, Tippi Hedren

Cilla McGowan zamierza wyremontować dom należący do jej babci – legendy kina. Jednak ktoś próbuje ją od tego odwieść. Jest zdecydowana, aby dowiedzieć się, kto stoi za groźbami, w czym może jej pomóc przystojny sąsiad, Ford Sawyer. Cilla odkryje także prawdę
o śmierci swojej babci.

Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/nora-roberts-triumf-pamieci

Niedzielne miniseriale

Cztery premiery dwuczęściowych miniseriali, w każde niedzielne popołudnie w czerwcu:

Jessica część 1 i 2
3 czerwca o 13:10 i 15:10
Występują: Leeanna Walsman, Lisa Harrow, Sam Neill

Jessica” to adaptacja bestsellerowej powieści Bryce’a Courtenaya opowiadająca historię niezwykłego życia bohaterki. To saga z początku XX wieku mówiąca
o miłości, podstępie i poświęceniu. Akcja rozgrywa się na terenach rolniczych wokół Narrandery – małego, granicznego miasta w sielskiej Nowej Południowej Walii.

Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/jessica

Strażnik opowieści część 1 i 2

10 czerwca o 13:35 i 15:25

Występują: August Schellenberg, Eddie Spears, Gary Farmer

W Dakocie Południowej, w rezerwacie Indian, stary gawędziarz nazywany Dziadkiem prosi swojego wnuka Shane’a, który popadł w tarapaty i jest winny lokalnemu gangowi pieniądze, by wziął starego pick-upa i zawiózł go do Albuquerque na wielki zjazd Indian. Podczas podróży, Dziadek opowiada Shane’owi legendy swojego ludu. To jego obowiązek, inaczej stracą one swą moc.

Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/straznik-opowiesci

Lew w Zimie część 1 i 2

17 czerwca o 13:55 i 15:25

Występują: Glenn Close, Patrick Stewart, Jonathan Rhys Meyers

Groźny ojciec, spiskująca matka i trzech synów walczących o uwagę. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ich dorocznym zjeździe rodzinnym. Jest rok 1183, era barbarzyńców, a ta rodzina jest częścią historii.

Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/lew-zimie

Nowy świat część 1 i 2

24 czerwca o 13:15 i 15:10

Występują: Pip Carter, Phil Cheadle, Holli Dempsey

Zrealizowana z rozmachem produkcja, której akcja rozgrywa się w Anglii i Ameryce w latach 80. XVII wieku. „Nowy świat” to porywająca historia o miłości, stracie
i cenie, jaką przyszło zapłacić ludziom za walkę
o sprawiedliwość i wolność. Śledzimy losy czterech młodych osób z obu stron Atlantyku: Abe’a, Beth, Neda
i Hope. Widzimy ich rozdartych między miłością i ideałami w surowej rzeczywistości zmieniającego się, burzliwego świata.

Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/nowy-swiat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *