Czerwiec na kanale Crime+Investigation Polsat

W czerwcu wraz z telewizją Crime+Investigation Polsat wyruszymy W ślad za mordercą i dowiemy się, co tuż po zbrodni robi zabójca a także jakie czynności musi podjąć policja, by go dorwać. Dzięki programowi 60 dni w więzieniu poznamy więzienną rzeczywistość a Policjantki na żywo udowodnią, że o dobrym glinie nie świadczy jego płeć.

 

W ŚLAD ZA MORDERCĄ
What the Killer Did Next
W środy o 22:00, od 12 czerwca
4×60’

Każdy odcinek tego nowego serialu kryminalnego rozpoczyna się morderstwem. Naszym zadaniem jest znalezienie motywu zbrodni i sporządzenie portretu psychologicznego osoby, która mogłaby popełnić tak okrutną zbrodnię. Nie będziemy jednak analizować wydarzeń, które poprzedziły morderstwo, ale przyjrzymy się zachowaniu mordercy po popełnieniu przestępstwa. W pierwszej części każdego odcinka będziemy świadkami przerażającego zabójstwa. Policjanci zdradzą nam kulisy swojej pracy i powiedzą, jak przebiegają poszukiwania mordercy. Będziemy towarzyszyć stróżom prawa aż do chwili ustalenia tożsamości przestępcy. Prześledzimy również przebieg sprawy sądowej i tam się zatrzymamy. Wtedy cofniemy się w czasie do dnia morderstwa i jeszcze raz przyjrzymy się rozwojowi wydarzeń, tym razem z perspektywy mordercy.

60 DNI W WIĘZIENIU 
The Jail: 60 Days In
W piątki o 21:00, od 21 czerwca
12×60’

Siedmioro niewinnych osób zgadza się na eksperyment społeczny. Każdy z uczestników programu zostaje zamknięty w jednym z najgorszych amerykańskich zakładów karnych. Prawdę o tym, że nie są oni skazańcami, zna zaledwie jedna osoba.

POLICJANTKI NA ŻYWO
Women On Patrol
Od poniedziałku do piątku o 16:00, od 3 czerwca
20×30’

Serial jest niezwykłą okazją poznania pracy policjantek z różnych rejonów kraju. Kamery towarzyszą im podczas trudnej i nierzadko niebezpiecznej służby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *