Czerwiec na kanale Lifetime

Do Lifetime powraca z kolei uwielbiany serial Unreal: Telewizja kłamie, który odkrywa sekrety telewizji. W dniu 9 czerwca będzie miała miejsce premiera nowego filmu fabularnego Harry i Meghan: Królewski mezalians. Film pokaże losy nowożeńców – księcia Harry’ego i amerykańskiej aktorki Meghan Markle, podczas kluczowego, pierwszego roku ich małżeństwa.

 

UNREAL: TELEWIZJA KŁAMIE
Unreal (Season 3)
Sezon 3 wsoboty o 21:00, od 1 czerwca
10×60’

Serial „Unreal: telewizja kłamie” opowiada o popularnym randkowego reality-show i odsłania prawdę o programach tego typu. Akcja produkcji toczy się wokół młodej producentki Rachel (Shiri Appleby), która manipuluje uczestnikami show, aby pokazać szokujące materiały, których domaga się jej szefowa Quinn King (Constance Zimmer).

HARRY I MEGHAN: KRÓLEWSKI MEZALIANS
Harry and Meghan: Becoming Royal
W niedzielę, 9 czerwca o 18:00
1×120’

Sequel hitu z 2018 roku, pokazujący dalsze losy nowożeńców – księcia Harry’ego i amerykańskiej aktorki Meghan Markle. Film odkrywa zakulisowe radości i trudności życia w rodzinie królewskiej podczas pierwszego, kluczowego roku ich małżeństwa. Oprócz łączenia rodzin i kultur, ich największym wyzwaniem jest znalezienie złotego środka między szacunkiem wobec królewskich tradycji a pozostaniem w zgodzie z wartościami, które wyznają.  Występują: Charlie Field, Tiffany Smith, Jordan Whalen, Laura Mitchell, Maggie Sullivun, Timothy Temple, Charles Shaughnessy, Deborah Ramsay, Natalie Moon, James Dreyfus and Bonnie Soper.

SEKTY NA WYSPACH
Britain’s Most Evil Cults
W środy o 21:00, od 19 czerwca

Psychologiczne studium „prawdziwej zbrodni”, w której nadużywanie władzy zderza się niebezpiecznie z pragnieniem przynależności. Dzięki relacjom z pierwszej ręki dowiadujemy się, jak pozornie zwyczajni ludzie akceptują destrukcyjne systemy wierzeń, po czym uświadamiają sobie, że zagraża to ich życiu i że muszą uciekać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *