Czerwiec na kanale Polsat JimJam

W nadchodzącym miesiącu Polsat JimJam szczególnie zachęca do spędzenia czasu z bohaterkami miesiąca i serialami „LEGO Friends: Przyjaciółki z Heartlake City” oraz „LEGO Friends: Moc przyjaźni”. Na spotkania z bohaterkami LEGO Friends zapraszamy codziennie o godz. 7:00, 9:20, 11:31, 16:33 i 20:00.

 

Polsat JimJam zaprasza ponadto na serial „Pszczółka Maja” – od 1 czerwca o 7:26, 11:58, 16:07 oraz 20:28. W czerwcu polecamy także serię „Małpka wie, nauczy cię” – w dni powszednie o 10:00.

W czerwcu Polsat JimJam zaprasza m.in. także na weekendowe maratony z serialami „Chuck i przyjaciele” oraz „Strażak Sam”.

BOHATERKI MIESIĄCA: LEGO FRIENDS
Codziennie o 7:00, 9:20, 11:31, 16:33 i 20:00

Bohaterkami miesiąca zostają… najlepsze przyjaciółki: Olivia, Andrea, Emma, Mia
i Stephani. W czerwcu na antenie POLSAT JimJam codziennie będzie można spotkać
się z roześmianymi dziewczynkami z Heartlake City – uroczego miasteczka zbudowanego wokół jeziora w kształcie serca. Ich przygody pokażemy w dwóch serialach: „LEGO FRIENDS: Przyjaciółki z Heartlake City” i „LEGO FRIENDS: Moc przyjaźni”.

PREMIERA: PSZCZÓŁKA MAJA
Od 1 czerwca o 7:26, 11:58, 16:07 i 20:28 (po dwa odcinki)

Pszczółka Maja urodziła się w trakcie niepokojów wewnętrznych – jej rodzinny ul podzielił się na dwie nowe kolonie. Rezolutna pszczółka, pomimo ostrzeżeń pani wychowawczyni, pragnie poznać szeroki świat i decyduje się na opuszczenie ula, co uważane jest przez całą pszczelą społeczność za niewybaczalne wykroczenie, za które grozi bardzo surowa kara. W trakcie swych licznych przygód będąca na wygnaniu Maja, zaprzyjaźnia się z innymi owadami zamieszkującymi łąkę i wraz z nimi odważnie stawa czoło grożącym im niebezpieczeństwom. Zostaje jednak schwytana przez zaprzysiężonych wrogów pszczół – szerszenie. Dowiaduje się wtedy o planie ataku na swoją rodzinną kolonię. Pszczółka staje przed poważną decyzją – czy ma wrócić i ponieść należną jej karę, czy też zachować tę informację dla siebie, uratować siebie, ale skazać ul na zniszczenie. Po wielu rozterkach postanawia powrócić do ula, gdzie po ujawnieniu zbliżającego się ataku, pszczoły niespodziewanie jej wybaczają.

PREMIERA: MAŁPKA WIE, NAUCZY CIĘ
Od 3 czerwca w dni powszednie o 10:00
(w ramach cyklu edukacyjnego, po dwa odcinki)

W bajce spotykamy się z sympatyczną małpką, która razem z innymi zwierzakami zachęca biorące udział w programie przedszkolaki, a także widzów przed telewizorami do wspólnej zabawy
i nauki. Maluchy będą mogły poszerzyć swoją wiedzę o przyjaźni, zwierzętach i świecie przyrody. Dowiedzą się także, dlaczego ruch jest tak ważny dla każdego z nas. W każdym z odcinków tytułowa małpka zaprosi dzieci do naśladowania sposobu poruszania i odgłosów różnych zwierząt. Poprzez wesołe piosenki i tańce najmłodsi będą mogli dowiedzieć się więcej o naturalnym środowisku zwierzaków.

MARATON Z SERIALAMI: CHUCK I PRZYJACIELE oraz STRAŻAK SAM,
W każdą sobotę i niedzielę od 10:00

W czerwcowe weekendy POLSAT JimJam zaprasza wszystkich najmłodszych widzów na maratony
z ulubionymi bajkami. W tym czasie na antenie zobaczymy seriale: „Chuck i przyjaciele” (cztery odcinki) oraz „Strażak Sam” (trzy odcinki).

ZAPRASZAMY DO NAUKI Z POLSAT JIMJAM
W dni powszednie od 10:00 do 11:03

W czerwcu zapraszamy do wspólnej nauki poprzez zabawę. W tym miesiącu na wszystkich małych widzów czekają wyjątkowe bajki, dzięki którym poznają tajemnice dzikich zwierząt, dowiedzą się czemu aktywność fizyczna jest taka ważna oraz nauczą się jak bezpiecznie poruszać się po drodze. W ramach cyklu edukacyjnego zobaczymy bajki: „Małpka wie, nauczy cię” (dwa odcinki) „Messy jedzie do Okido” (jeden odcinek), „Dziki świat braci Kratt” (jeden odcinek) oraz „Robosamochód Poli: bezpieczeństwo na drodze” (jeden odcinek).

CHŁOPIĘCE BAJKI
Codziennie od 17:00
Każdego dnia POLSAT JimJam zaprasza na spotkania z bohaterami ulubionych bajek:

Ranger Rob (dwa odcinki)
Strażak Sam (dwa odcinki)
Robosamochód Poli (dwa odcinki)
Bob Budowniczy (dwa odcinki)
Chuck i przyjaciele (dwa odcinki)
Chomp Squad (jeden odcinek)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *