Cztery nagrody EISA dla urządzeń Philips TV & Sound

W tym roku telewizory i sprzęty audio z oferty Philips TV & Sound zdobyły aż cztery nagrody EISA. Wyróżnienia trafiły do dwóch modeli OLED oraz soundbaru i słuchawek bezprzewodowych z linii Fidelio.

 

W najnowszej odsłonie konkursu EISA telewizory Philips powtórzyły sukces z lat ubiegłych i zdobyły dwie nagrody. Flagowy model Philips OLED+936 zwyciężył w kategorii Home Theatre TV, zaś Philips OLED806 otrzymał tytuł Best Buy OLED TV. Do grona wyróżnionych produktów dołączyły również urządzenia z audiofilskiej linii Fidelio, która w ubiegłym roku powróciła na polski rynek. Soundbar Philips Fidelio B97 pokonał rywali w kategorii Home Theatre Soundbar, natomiast bezprzewodowe słuchawki Philips Fidelio L3 zdobyły tytuł najlepszych Wireless Headphones. Uznanie jury jest potwierdzeniem standardów jakości obrazu i dźwięku, które marka stara się wyznaczać.

Eksperci EISA (Expert Imaging & Sound Association) tworzą obecnie jedną z najważniejszych grup niezależnych specjalistów zajmujących się elektroniką użytkową, która już od prawie 40 lat co roku wskazuje najciekawsze rozwiązania w branży. W gronie tym zrzeszeni są przedstawiciele kluczowych mediów technologicznych z 29 krajów.

– Jako marka bardzo szanujemy opinie jury EISA, dlatego cieszymy się, że nasze telewizory po raz kolejny zostały uznane za najlepsze w swojej kategorii. Dwie dodatkowe nagrody dla produktów audio spod znaku Philips Fidelio to fantastyczne osiągnięcie i wyrazy uznania dla naszego zespołu, który intensywnie pracował nad reaktywacją tej serii i jej ponownym wprowadzeniem na rynek powiedział Martijn Smelt, Dyrektor ds. Marketingu TP Vision.

Najważniejsze oceny, które znalazły się w uzasadnieniu jury do nagród EISA przyznanych urządzeniom Philips:

Tytuł EISA Home Theatre TV of the Year 2021-2022 dla telewizora Philips 65OLED+936 – Zapewnia wzorowy obraz, ponadprzeciętny dźwięk oraz wsparcie najbardziej zaawansowanego procesora obrazu Philips, który w połączeniu z nowoczesnym panelem OLED oferuje gamę dobrze skonfigurowanych trybów dla najwyższej jakości obrazu. Tym co najbardziej wyróżnia ten telewizor, jest dźwięk. Zintegrowany system głośników opracowany przez specjalistów w dziedzinie audio, markę Bowers & Wilkins, składa się z ulepszonego układu przetworników 3.1.2, co zapewnia brzmienie Dolby Atmos pełne przestrzenności, szczegółowości i czystości oraz bogate, solidne basy. 65-calowy Philips OLED+936 to więcej niż telewizor, to kompletny zestaw kina domowego.

Tytuł EISA Best Buy OLED TV 2021-2022 dla telewizora Philips 55OLED806 – Dobrze wyceniony telewizor 4K HDR oferujący rozwiązania zarezerwowane wcześniej dla najwyższych modeli marki, w tym czterostronne podświetlenie Ambilight i technologię przeciw wypalaniu matrycy. Dodatkowo model wspiera HDR10+ i Dolby Vision, ma zainstalowany system Android 10.0 oraz jest wyposażony w złącze HDMI 2.1. Wszystko to sprawia, że Philips OLED806 jest telewizorem o wszechstronnym zastosowaniu. Ten zaprojektowany z myślą o graczach, fanach serwisów streamingowych i miłośnikach filmów (ci ostatni mogą skorzystać z automatycznego wyboru trybu Filmmaker lub trybu kina domowego) model ze średniej półki zapewnia znakomitą jakość obrazu.

Tytuł EISA Home Theatre Soundbar 2021-2022 dla Philips Fidelio B97 – Najlepszy soundbar Philips, którego brzmieniowe kompetencje wypełniają warunki certyfikatu IMAX Enhanced, nie zaniedbuje niczego, co mogłoby zwiększyć emocje w kinie domowym. Stylowy zestaw obejmuje pięciokanałowy soundbar, bezprzewodowe głośniki surround i subwoofer z 20-cm przetwornikiem, organizując w zręczny sposób system 7.1.2 i obsługując Dolby Atmos/DTS:X. Usłyszymy głęboki bas, czystą średnicę, szeroką scenę, odczujemy wciągającą atmosferę. Głośniki surround można fizycznie dołączyć do głównej części soundbara (w ten sposób ładujemy ich baterie), a podłączenia obejmują opcje przewodowe i bezprzewodowe, w tym HDMI eARC, Chromecast i DTS Play-Fi. Zafiksowane tryby dźwiękowe i elastyczna korekcja pomogą w dopasowaniu B97 do muzyki i gustu użytkownika.

Tytuł EISA Wireless Headphones 2021-2022 dla słuchawek Philips Fidelio L3 – Nosząc Fidelio L3, najlepsze słuchawki dookołouszne z nowej edycji ekskluzywnej serii Fidelio od marki Philips, czujemy się delikatnie otuleni – świetnie zaprojektowane i wykonane zapewniają nadzwyczajne połączenie stylu, wygody i jakości dźwięku. System aktywnej redukcji zakłóceń wykorzystuje dwa mikrofony, jest skuteczny i przezroczysty dla sygnału muzycznego. Pasmo przenoszenia jest zadziwiająco szerokie, obejmuje silny i kontrolowany bas, przy bardzo niskich zniekształceniach. Komfort noszenia, bezprzewodowego połączenia, długi czas pracy baterii i niemęczące brzmienie pozwalają na długie sesje odsłuchowe. Są tak przyjemne, że nawet po wielu godzinach nie chce się ich zdejmować.

55-calowy telewizor Philips OLED806, soundbar Philips Fidelio B97 oraz słuchawki Philips Fidelio L3 są już dostępne w sprzedaży w całej Europie. Model 65″ OLED+936 zostanie oficjalnie wprowadzony na rynek pod koniec 2021 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *